Aizvērt

Starp pasaules roņiem

2018. gada 7. novembrī, 02:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Starp pasaules roņiem
Kuldīgas roņi Raits Valters un Kārlis Grundmanis labi startējuši Pasaules kausa izcīņas 1. posmā ziemas peldēšanā Jelgavā.
Foto: Jeļenas Miezītes arhīvs
Kuldīgas roņi Jelgavas atklātajā čempionātā ziemas peldēšanā, kas vienlaikus bija Pasaules kausa izcīņas 1. posms, savā vecuma grupā ieguvuši 8. vietu.
2. un 3. novembrī sacensības notika Lielupē starp Driksas un Mītavas tiltu speciāli ierīkotā vietā ar desmit 25 m peldēšanas celiņiem. No Kuldīgas piedalījās Jeļena Miezīte, Raits Valters un Kārlis Grundmanis. Konkurence bijusi liela – ap 200 ziemas peldētāju no 20 valstīm. Tāpat kā iepriekšējos gados pārstāvēta Lietuva, Igaunija, Lielbritānija, Polija, Itālija, Norvēģija un citas Eiropas valstis, kā arī Krievija, Amerika, Jamaika, Izraēla, Čīle, Argentīna un Brazīlija. Šogad pasaules roņu pulku Jelgavā kuplināja arī mongoļi, meksikāņi, ķīnieši un austrālieši.

„Kuldīgā esam ap 20 ziemas peldētāju, bet vairumam patīk peldēt individuāli, tāpēc viņi uz sacensībām nebrauca,” stāsta J.Miezīte. „Šis ir tāds siltāks rudens, tomēr ūdens temperatūra upē bija ap septiņiem grādiem, gaisa – desmit grādu. Tas atbilst ziemas peldēšanas nosacījumiem.”

Kuldīdzniece atzīst, ka 8. vieta nav milzīgs sasniegums, tomēr jāņem vērā, ka tās bija sacensību mērogs. Lielākais ieguvums esot iespēja piedalīties un vērot tik atšķirīgo valstu domubiedrus. Tagad Jeļena gatavojas 15. Latvijas ziemas peldētāju čempionātam, kas janvārī notiks Liepājā. Bet 18. novembrī 12.00 viņa visus Kuldīgas roņus aicina uz kopīgu peldi un Latvijas simtgades svinībām Mārtiņsalā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi