Aizvērt

Vīri, ar kuriem rēķinās

2018. gada 7. novembrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Vīri, ar kuriem rēķinās
Čempionu līgas turnīrā Kuldīgas „Nikeru” pārstāvēja (pirmajā rindā no kreisās) Aleksis Bosjanoks, Kārlis Ponomarjovs, Ginters Liepiņš, Gatis Rožkalns, Artūrs Šternbergs, Toms Bergmanis, komandas ārsts Uģis Grīniņš, (otrajā rindā no kreisās) Artūrs Cīrulis, Kristers Ābele, Oskars Priedēns, Artūrs Liepiņš, Kristaps Priedēns, Renārs Pastars un komandas vadītājs Zigmunds Dvarons.
Foto: Komandas „Nikers” arhīvs
Tā var teikt par Kuldīgas futbola komandu „Nikers”. Kā varēja tikt pie Starptautiskās Minifutbola federācijas Čempionu līgas turnīra „6x6” bronzas medaļām? Veiksmes atslēga – saliedētība, draudzīgums un īstā brīdī atbalsts.
„Joprojām esam spilgtu emociju varā,” tiekoties Kurzemniekā pēc atgriešanās no Čempionu līgas, saka Nikera spēlētāji Gatis Rožkalns, Kristaps Priedēns, vārtsargs Artūrs Cīrulis, treneris Artūrs Šternbergs un komandas vadītājs Zigmunds Dvarons.

Kurzemnieks jau vēstīja, ka Čempionu līgā Nikers startēja trešo reizi. Šogad turnīru organizēja ISF (International Soccer Federation), turnīrā piedalījās 24 komandas no 15 valstīm.


Zigmunds Dvarons: – Puišiem izdevās viss, gūto emociju pietiks līdz nākamā gada turnīram.

Kristaps Priedēns: – Veiksmes atslēga turnīrā bija komanda, kas bija saliedēta, draudzīga un nepieciešamajā brīdī sniedza viens otram atbalstu. Domāju, ka tieši tāpēc izcīnījām medaļas.

Gatis Rožkalns: – Džekiem pēc spēlēm asaras bija acīs. Piedalīties noteikti bija tā vērts. Komanda ir saaugusi kā ģimene, un, spēlējot kopā ar savējiem, ir cita atdeve.

Artūrs Cīrulis: – Man emocijas bija pēc tam, jo spēlē koncentrējos vārtsarga pienākumiem un emocijām nebija vietas. Patika sagatavošanās process pirms spēlēm. Sarunājām, ko un kā darīsim, laukumā to arī īstenojām.

Artūrs Šternbergs: – Šo panākumu mums vajadzēja, jo pēdējie divi gadi komandai bija lejupslīde, neiekļuvām finālos. Medaļa – tāds kā atspēriena punkts, pamodāmies.Interviju lasiet 7. novembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: