Aizvērt

Cīnās par kausu

2018. gada 13. novembrī, 07:00
Raksta autors: Inta Jansone
Cīnās par kausu
Kuldīgas kausu futbolā telpās U-9 un U-10 vecuma grupā, kas tika organizēts par godu Lāčplēša dienai, izcīnīja novada sporta skolas pirmā komanda.
Turnīrā 2. vietu ieguva vienaudži no Saldus, bet 3. – Talsu jaunie futbolisti.

Kausa izcīņā piedalījās sešas komandas. Tā kā šis ir iekļauts Latvijas Futbola federācijas turnīru reģistrā, šogad pirmo reizi uz turnīru pieteicās FK Fariona no Rīgas (ar 2 komandām). Rīdzinieki spēlēja labi, bet godalgotās vietas šoreiz neizdevās izcīnīt. Rīdziniekiem paticis turnīra formāts un organizācija, viņi šurp brauks atkal – 17. novembrī, kad spēles aizvadīs U-13 vecuma grupas futbolisti.
Komentāri
Treneris
2018. gada 14. novembrī, 21:58
Atbilde: Par agro specializāciju nevajag tikai aizdomāties, bet ir jābūt kvalitatīvām un "up to date" zināšanām , kā sagatavot sportistu ilgtermiņā.
Ja treneris kvalitatīvi strādā, bērni ir labi apmācīti, tad kādam nepatīk, ka tiek izcīnīti kausi, bet, ja komanda neko nevar izcīnīt, tad treneris atkal ir slikts... nekad nav labi.... Bet, kurš ir teicis, ka kauss ir mērķis?
Vajag, protams, arī rotaļāties, bet tehniskās sagatavotības - kustību iemaņu apguves "zelta vecums" ir vecumā no 8-13 gadiem un tā ir zinātne, nevis pieņēmums.
Kāpēc domājat, ka vispārējo fizisko sagatavotību nevar integrēt kvalitatīvā treniņprocesā ???

Jautājums?
2018. gada 13. novembrī, 19:04
Vai šiem te kungiem uzvalkos, profiem sportā, nevajadzētu aizdomāties par agro specializāciju, kausiem un super čempionātiem šādā vecumā? Varbūt vajadzētu vēl rotaļāties un nodarboties ar vispārējo fizisko sagatavotību?
Pievieno jaunu komentāru: