Aizvērt

Kuldīdzniekiem medaļu birums

2018. gada 12. decembrī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīdzniekiem medaļu birums
Kuldīgas šahisti pēc veiksmīgām sacensībām Ventspilī: Benjamins Emanuēls Pupiņš, Monta Graikste, Matejs Pētersons, Jānis Krūmiņš, Ance Reiha, Meldra Zundovska, Paula Ruņģevica, Anna Poriņa.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Ventspils atklātajā šaha čempionātā jauniešiem labi nospēlējuši Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.
Trijās grupās par medaļām cīnījās 82 šahisti no Kuldīgas (26 audzēkņi), Liepājas, Talsiem, Dundagas un Ventspils. Stiprākajā grupā piecus punktus septiņās partijās izcīnīja uzreiz pieci dalībnieki, tādēļ vietu noteikšanai nācās ņemt palīgā papildrādītājus. Tie 1. vietu deva Benjaminam Emanuēlam Pupiņam, 2. – Matejam Pētersonam, 5. – Kristam Vilnītim. Ancei Reihai četri punkti (1. vieta), Meldrai Zundovskai – 3,5 punkti (2. vieta).

B turnīrā ar 5,5 punktiem par uzvarētāju kļuva Jānis Krūmiņš. Meitenēm Annai Poriņai (2. vieta) un Paulai Ruņģevicai (3. vieta) tika pa četriem punktiem.

Iesācēju turnīrā ar pieciem punktiem 2.–6. vietu dalīja Armands Zvagulis (5. vieta) un Arvis Krūmiņš (6. vieta). Meitenēm Montai Graikstei 4,5 punkti (1. vieta), Annai Tropiņai četri (dalīta 2.–4. vieta, bet pēc papildrādītājiem 4. vieta).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi