Aizvērt

Sacenšas Klaipēdā

2018. gada 12. decembrī, 04:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Sacenšas Klaipēdā
60 m/b 2. vieta kuldīdzniekam Kristiānam Skurulam.
Foto: Ilzes Stukules arhīvs
Kuldīgas novada sporta skolas U-16 un U-18 grupas vieglatlēti nedēļas nogalē Klaipēdā labi startējuši starptautiskās sacensībās.
U-18 grupā Kristiānam Skurulam 2. vieta 60 m/b (8,48), bet Kristīnei Grīnbergai 3. vieta 200 m skrējienā (26,82) un 13. vieta 60 m (8,31). Kristai Braslai 4. vieta augstlēkšanā (1,65 m).

U-16 grupā Ādams Ķesters bija otrais tāllēkšanā (6,07 m) un piektais 60 m (7,58). Ralfam Zazerskim 3. vieta 60 m/b (9,03) un devītā – tāllēkšanā (5,19 m), bet Jēkabam Jansonam 8. vieta 60 m/b (9,37).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi