Aizvērt

Šļakatas ar profesionālu pieskārienu

2018. gada 12. decembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Šļakatas ar profesionālu pieskārienu
Kuldīgas baseinā divreiz nedēļā bērniem peldēt māca profesionāls peldētājs un treneris Pāvels Vilcāns.
Cik gados vajadzētu sākt trenēties?

Pāvels: – Lai peldētu profesionāli, vajadzētu no 2. klases. Bet, lai bērns būtu drošs un sāktu ūdenī turēties, piemēram, jūrā, apmācību var sākt no 4–5 gadiem. Daudziem stāstu, ka Jaunzēlandē audzēknis 36 nodarbības mācās staigāt un uz ūdens justies droši. Latvijā ir citādi: vecāki lielākoties grib, lai bērns jau piektajā nodarbībā peldētu. Man jautā, kāpēc viņi taisa slīdējumus, strādā ar kājām. Bet jāapgūst pamats. Ir tādi treneri, kuri mēģina desmit nodarbībās iespiest visu un iemācīt peldēt, taču tas nav reāli.


Interviju lasiet 12. decembra Kurzemniekā.
Komentāri
robis
2018. gada 12. decembrī, 22:00
Kuldīgā treneru peldēšanā nav. ir daži sporta skolotāji, kuri māca. Skolu vadības vairāk par 10 stundām neatvēl. Tur nav vainīgi ne skolotāji, ne treneri. Pa 36 stundām var iemācīt pamatprasmes, pa 10 īvar iemācīt slīdējumu, uz muguras pagriezsties, kūleņus mest un tas ir daudz, bet bailīgie tikai noskatās un pabradā
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi