Aizvērt

Ceturto reizi piemin treneri Tomasu

2018. gada 19. decembrī, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Ceturto reizi piemin treneri Tomasu
Dambretes trenera Rudolfa Tomasa piemiņas turnīrā – gan bijušie audzēkņi, gan spēles partneri, gan dzīvesbiedre Inese Tomase.
Foto: Antra Grīnberga
Ap 30 dambretistu no dažādām pilsētām nedēļas nogalē Kuldīgā aizvadīja ceturto izcilā trenera Rudolfa Tomasa piemiņas turnīru. Uzvaru izcīnīja viņa audzēknis, tagad rīdzinieks Dāvids Benderskis.
„Rudolfs kā treneris man iemācīja dambreti un arī uzskatu, ka labāka par viņu nav. Tāpēc, kopš viņš aizgāja aizsaulē, treniņus esmu pārtraucis, taču piemiņas turnīrā piedalos katru gadu. Sacensības bija labas, konkurence sīva. Rezultāts mani nedaudz pārsteidza, bet es arī ļoti centos,” saka uzvarētājs. Dāvids atzīst: trenera sniegtās zināšanas ir tik pamatīgas, ka pēdējos gados viņš spēj uzvarēt arī bez treniņiem.

„Tā kā esmu pārcēlies uz Rīgu, reizēm aizeju uz kādu turnīru, bet reti.” Mazliet skumji esot tas, ka piemiņas kausa izcīņas dalībnieku skaits sarūk. Šoreiz tas varētu būt nepateicīgā datuma dēļ, jo tieši šajā nedēļas nogalē daudzi dambretisi startējot Rīgā. „Dalība piemiņas sacensībās ir arī cieņas izrādīšana trenerim, tāpēc saku paldies ikvienam, kurš atnāca, un pats vienmēr centīšos būt – pat tad, ja dambreti vairs nespēlēšu nemaz,” sola D.Benderskis. Turnīru rīko Kuldīgas novada sporta skola.


REZULTĀTI

Kopvērtējumā
1. Dāvids Benderskis (Kuldīga)
2. Jānis Āriņš (Dobele)
3. Viesturs Štelmahers (Dobele)
4. Andris Sametis (Ventspils)
5. Gatis Kļava (Dobele)
6. Kristaps Matvejs (Kuldīga)

Sievietēm
1. Justīne Ansone (Kuldīga)

U-16
1. Ričards Osītis, Valērija Zarovska (abi no Dobeles)

U-13
1. Daniēls Sidars, Arnita Ventiniece (abi no Ventspils)

U-10
1. Roberts Serpāns, Evelīna Rancāne (abi no Kuldīgas)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi