Aizvērt

Ceturto reizi piemin treneri Tomasu

2018. gada 19. decembrī, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Ceturto reizi piemin treneri Tomasu
Dambretes trenera Rudolfa Tomasa piemiņas turnīrā – gan bijušie audzēkņi, gan spēles partneri, gan dzīvesbiedre Inese Tomase.
Foto: Antra Grīnberga
Ap 30 dambretistu no dažādām pilsētām nedēļas nogalē Kuldīgā aizvadīja ceturto izcilā trenera Rudolfa Tomasa piemiņas turnīru. Uzvaru izcīnīja viņa audzēknis, tagad rīdzinieks Dāvids Benderskis.
„Rudolfs kā treneris man iemācīja dambreti un arī uzskatu, ka labāka par viņu nav. Tāpēc, kopš viņš aizgāja aizsaulē, treniņus esmu pārtraucis, taču piemiņas turnīrā piedalos katru gadu. Sacensības bija labas, konkurence sīva. Rezultāts mani nedaudz pārsteidza, bet es arī ļoti centos,” saka uzvarētājs. Dāvids atzīst: trenera sniegtās zināšanas ir tik pamatīgas, ka pēdējos gados viņš spēj uzvarēt arī bez treniņiem.

„Tā kā esmu pārcēlies uz Rīgu, reizēm aizeju uz kādu turnīru, bet reti.” Mazliet skumji esot tas, ka piemiņas kausa izcīņas dalībnieku skaits sarūk. Šoreiz tas varētu būt nepateicīgā datuma dēļ, jo tieši šajā nedēļas nogalē daudzi dambretisi startējot Rīgā. „Dalība piemiņas sacensībās ir arī cieņas izrādīšana trenerim, tāpēc saku paldies ikvienam, kurš atnāca, un pats vienmēr centīšos būt – pat tad, ja dambreti vairs nespēlēšu nemaz,” sola D.Benderskis. Turnīru rīko Kuldīgas novada sporta skola.


REZULTĀTI

Kopvērtējumā
1. Dāvids Benderskis (Kuldīga)
2. Jānis Āriņš (Dobele)
3. Viesturs Štelmahers (Dobele)
4. Andris Sametis (Ventspils)
5. Gatis Kļava (Dobele)
6. Kristaps Matvejs (Kuldīga)

Sievietēm
1. Justīne Ansone (Kuldīga)

U-16
1. Ričards Osītis, Valērija Zarovska (abi no Dobeles)

U-13
1. Daniēls Sidars, Arnita Ventiniece (abi no Ventspils)

U-10
1. Roberts Serpāns, Evelīna Rancāne (abi no Kuldīgas)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi