Aizvērt

Mazajiem teicams rezultāts

2018. gada 19. decembrī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Mazajiem teicams rezultāts
Latvijas telpu futbola čempionātā U-14 grupā Kuldīgas "Nikers" pēc pirmā posma ir otrajā vietā.
Foto: Mareka Raiha arhīvs
Kuldīgas novada sporta skolas U-14 grupas futbolisti labi startē gan Latvijas Telpu futbola asociācijas čempionātā, gan Kurzemes sacensībās.
Čempionāta pirmajā posmā Kuldīgā mājinieki ar 8:0 apspēlēja Bandavu, ar 1:0 pieveica gan Nīcu, gan Salaspili, bet ar 1:3 piekāpās Nikaram. Kuldīdznieki šajā posmā izcīnīja 2. vietu.

Stāsta treneris Mareks Raihs: „Manuprāt, zaudējām Latvijas spēcīgākajai komandai, jo mazais Nikars ir jaunā paaudze lielajam Nikaram, kas ir daudzkārtējs valsts čempions. Turklāt tehniskais izpildījums telpu futbolā atšķiras no āra futbola, un Nikara audzēkņi ir gatavoti tieši telpu futbolam. Tas viņiem dod priekšroku pret tām komandām, kurām pamatā ir lielā futbola iemaņas.”

Kurzemes čempionātā telpās U-14 grupā Kuldīga uzvarējusi divas spēles: ar Brocēniem – 4:3, ar Grobiņu – 5:2.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi