Aizvērt

Ar piedzīvojumiem un medaļām

2018. gada 19. decembrī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Ar piedzīvojumiem un medaļām
Alsundznieks Pēteris Balēvičs Daugavpils sacīkšu finālā uzvar Lietuvas bokseri.
Foto: Sergeja Ahmaduļina arhīvs
Alsungas bokseri Daugavpils Ziemassvētku turnīrā izcīnījuši trīs pirmās un trīs otrās vietas.
Turnīrā piedalījās Armēnijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas bokseri. Šoreiz alsundznieki vairāk spēkiem mērojušies ar Lietuvas un Baltkrievijas vienaudžiem.


SĪVI PRETINIEKI

Artūrs Miks Sokolovskis cīnījās ar Lietuvas bokseri, kurš pēc sava sekundanta lēmuma otro un trešo raundu neturpināja, jo Artūrs bija pārāks jau no cīņas sākuma. Pie uzvarām tika arī Pēteris Balēvičs un Martins Jēkabsons.

Danielam Andersonam finālā nācies piekāpties ļoti pieredzējušam Lietuvas bokserim, tā izcīnot 2. vietu. Arī Sandijs Aigars Sokolovskis bija otrais, piekāpjoties Baltkrievijas sportistam, ar kuru viņš ticies arī pērn, bet šoreiz pretiniekam tik viegli vairs nav gājis, jo Sandijs rādījis labu sniegumu. 2. vietā arī Pēteris Melbārdis.


PIEVIĻ BUSIŅŠ, BET BEIGAS LAIMĪGAS

„Šoreiz brauciens sagādāja izaicinājumus,” stāsta treneris Sergejs Ahmaduļins. „Gribu, lai cilvēki aizdomājas un apstājas, ja redz avārijas gaismas un kāds cenšas citus apstādināt, lai lūgtu palīdzību.”

Busam pēkšņi radies defekts un bijusi vajadzīga metināšana. „Bijām nomaļā vietā. Sapratu, ka jārīkojas, lai sacensības nenokavētu. Noderēja bruņotajos spēkos uzkrātā pieredze. Vispirms 500–700 m apkārtnē apskraidīju tuvākās mājas, bet nevienu nesastapu. Centos apturēt garāmbraucošās mašīnas, taču neviena nepieturēja. Viena piestāja, es iedevu savu tālruņa numuru, lai tuvākajā ciemā atrod kādu, kas var palīdzēt. Iedomājos piezvanīt Ērberģu pašvaldībai, kas atradās aptuveni 9 km no mums, tur iedeva tālruni cilvēkam, kas varētu palīdzēt. Busiņš tika aizvilkts līdz garāžai, detaļa sametināta.

Bet ar to stāsts nebeidzās. Pēc 50 km sametinātais nenoturējās, un atkal stāvējām ceļmalā. Šoreiz skrēju uz viensētu nomaļā vietā. Tur, daudz nedomājot, vīrs mūs aizvilka pie Cīruļu pagasta meistara, kuram nebija garāžas, turpat aukstumā uz ielas auto pacēla ar domkratu, palīda apakšā un sametināja.

Šoreiz tikām līdz galam. Paspējām pat uz atklāšanas parādi un tikām arī mājās – meistars labi pastrādājis.”


ATGRIEŽAS RINGĀ

Boksa šovā Lāčplēša kauss, kas notika Ķekavas sporta klubā, pēc septiņu mēnešu pārtraukuma ringā devies kuldīdznieks Juris Zundovskis, pārstāvot Rīgas klubu Podusov. Viņš startējis svara kategorijā līdz 81 kg, un šoreiz pēc punktiem diemžēl zaudējums.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi