Aizvērt

Ar piedzīvojumiem un medaļām

2018. gada 19. decembrī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Ar piedzīvojumiem un medaļām
Alsundznieks Pēteris Balēvičs Daugavpils sacīkšu finālā uzvar Lietuvas bokseri.
Foto: Sergeja Ahmaduļina arhīvs
Alsungas bokseri Daugavpils Ziemassvētku turnīrā izcīnījuši trīs pirmās un trīs otrās vietas.
Turnīrā piedalījās Armēnijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas bokseri. Šoreiz alsundznieki vairāk spēkiem mērojušies ar Lietuvas un Baltkrievijas vienaudžiem.


SĪVI PRETINIEKI

Artūrs Miks Sokolovskis cīnījās ar Lietuvas bokseri, kurš pēc sava sekundanta lēmuma otro un trešo raundu neturpināja, jo Artūrs bija pārāks jau no cīņas sākuma. Pie uzvarām tika arī Pēteris Balēvičs un Martins Jēkabsons.

Danielam Andersonam finālā nācies piekāpties ļoti pieredzējušam Lietuvas bokserim, tā izcīnot 2. vietu. Arī Sandijs Aigars Sokolovskis bija otrais, piekāpjoties Baltkrievijas sportistam, ar kuru viņš ticies arī pērn, bet šoreiz pretiniekam tik viegli vairs nav gājis, jo Sandijs rādījis labu sniegumu. 2. vietā arī Pēteris Melbārdis.


PIEVIĻ BUSIŅŠ, BET BEIGAS LAIMĪGAS

„Šoreiz brauciens sagādāja izaicinājumus,” stāsta treneris Sergejs Ahmaduļins. „Gribu, lai cilvēki aizdomājas un apstājas, ja redz avārijas gaismas un kāds cenšas citus apstādināt, lai lūgtu palīdzību.”

Busam pēkšņi radies defekts un bijusi vajadzīga metināšana. „Bijām nomaļā vietā. Sapratu, ka jārīkojas, lai sacensības nenokavētu. Noderēja bruņotajos spēkos uzkrātā pieredze. Vispirms 500–700 m apkārtnē apskraidīju tuvākās mājas, bet nevienu nesastapu. Centos apturēt garāmbraucošās mašīnas, taču neviena nepieturēja. Viena piestāja, es iedevu savu tālruņa numuru, lai tuvākajā ciemā atrod kādu, kas var palīdzēt. Iedomājos piezvanīt Ērberģu pašvaldībai, kas atradās aptuveni 9 km no mums, tur iedeva tālruni cilvēkam, kas varētu palīdzēt. Busiņš tika aizvilkts līdz garāžai, detaļa sametināta.

Bet ar to stāsts nebeidzās. Pēc 50 km sametinātais nenoturējās, un atkal stāvējām ceļmalā. Šoreiz skrēju uz viensētu nomaļā vietā. Tur, daudz nedomājot, vīrs mūs aizvilka pie Cīruļu pagasta meistara, kuram nebija garāžas, turpat aukstumā uz ielas auto pacēla ar domkratu, palīda apakšā un sametināja.

Šoreiz tikām līdz galam. Paspējām pat uz atklāšanas parādi un tikām arī mājās – meistars labi pastrādājis.”


ATGRIEŽAS RINGĀ

Boksa šovā Lāčplēša kauss, kas notika Ķekavas sporta klubā, pēc septiņu mēnešu pārtraukuma ringā devies kuldīdznieks Juris Zundovskis, pārstāvot Rīgas klubu Podusov. Viņš startējis svara kategorijā līdz 81 kg, un šoreiz pēc punktiem diemžēl zaudējums.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi