Aizvērt

Sīvā cīņā tiek pie sudraba

2018. gada 19. decembrī, 06:00
Raksta autors: Inta Jansone
Sīvā cīņā tiek pie sudraba
Par Latvijas sudrabu ir lepni Kuldīgas un Skrundas jaunie volejbolisti: 1. rindā Aleksandrs Leitāns, Renārs Jansons, Toms Umbraška, Raiens Grīnfelds, Toms Tamsons, Emīls Redīzs, 2. rindā – Ralfs Uļjanovs, Valts Feņins, Miks Toms Bents, Ralfs Ķēniņš, Daniels Zīders. Aizmugurē treneri Zigmunds Milzarājs un Vijars Švānbergs.
Foto: Zigmunda Milzarāja arhīvs
Latvijas volejbola kausa izcīņā U-12 grupā Kuldīgas un Skrundas apvienotā zēnu komanda ieguvusi 2. vietu.
Vispirms kuldīdznieki savā apakšgrupā uzvarēja vienaudžus no Daugavpils un Zvejniekciema, bet zaudēja Rīgas volejbola skolai. Spēlē par iekļūšanu pusfinālā mūsu puiši apspēlēja Cēsis, pusfinālā spraigā mačā – Jēkabpili, savukārt finālā piekāpās Rīgai. Galvaspilsētā finālā sacentās deviņas labākās komandas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi