Aizvērt

Spēlē arī dāmas

2019. gada 2. janvārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Spēlē arī dāmas
Komandas "Nikers" spēlētājas: (otrajā rindā no kreisās) Madara Matrevica, Gunta Šteinberga, Gerda Bebriša, Aiva Baumane, Alise Lūciņa, Zane Zvirbule, treneris Artūrs Šternbergs, (pirmajā rindā) Līga Ciņķe, Amanda Punclava, Ketija Krūmiņa, Anita Celmiņa, Līva Luīze Treigute. Klāt nav Senijas Šefanovskas.
Foto: Inta Jansone
Vērtīgu pieredzi Ziemassvētku kausa izcīņā telpu futbolā meitenēm guvušas Kuldīgas komandas "Nikers" spēlētājas.
Sacensībās piedalījās 24 komandas, kas spēlēja trīs apakšgrupās pa astoņām vienībām katrā. Trenēties Nikera dalībnieces sākušas nesen, tāpēc prieks, ka vienu no septiņām spēlēm izdevies apakšgrupā uzvarēt. Mača ilgums – septiņas minūtes bez laika stādināšanas. „Spēlēt pret komandām, kuras trenējas desmit un vairāk gadu, ir liels izaicinājums,” saka komandas Nikers vadītājs Zigmunds Dvarons. „Lielākais rezultāts, ar kuru mūsu meitenes zaudēja bija 0:3, bet pirmais turnīrs bija veiksmīgs.”

Salaspilī šīs sacensības rīkoja Rīgas Futbola federācija un Latvijas Futbola federācija.
Komentāri
Moins
2019. gada 3. janvārī, 18:31
Ar šo konkurēt var tikai sieviešu svarcelšana...
Hantele
2019. gada 3. janvārī, 16:31
Reiz viens U.G. teica: Esot tādi sporta veidi, kuriem veltīta pārāk liela uzmanība, un tādi, kas prasītos vairāk atspoguļojami. Desmitniekā!!!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi