Aizvērt

Kad pārī bumbo radinieki

2019. gada 2. janvārī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kad pārī bumbo radinieki
Kopvērtējuma uzvarētāji: Miks un Valters Sidorenko, Inga un Jānis Čanderi, Elva un Dāvis Andersoni.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Nu jau tradicionālajā Kuldīgas novada sporta skolas rīkotajā Ziemassvētku turnīrā volejbolā ģimenēm piedalījās 17 komandas.
Šoreiz kuldīdzniekiem un skrundeniekiem konkurenci radīja viesi no Jaunpils un Liepājas. Paralēli spēlēm, varēja izmēģināt roku šautriņu mešanā, kur precīzākie izrādījās Miks un Valters Sidorenko, kā arī atpazīt Kuldīgas novada labākos sportistus, kuri startējuši olimpiskajās spēlēs, – ar šo pārbaudījumu vislabāk galā tika Daniela un Deivids Agriņi.

Sacensības notika trīs grupās. Pirmo reizi pirmās un otrās grupas labākās komandas noskaidroja uzvarētājus kopvērtējumā.

Trešajā grupā 1. vietā – Daniela un Deivids Agriņi, 2. – Kristiāna un Jānis Muižarāji, 3. – Sigurds un Sandis Būdenieki. Tālākajās vietās Matīss un Aldis Andersoni, Grieta un Jānis Dzeņi, Marks un Nauris Gūtmaņi, Dina un Andris Gūtmaņi.

Otrajā grupā uzvarēja Inga un Jānis Čanderi, otrie bija Daina un Edgars Ledāji, trešie – Sandra un Deivids Stupiņi, ceturtie – Anna un Kristaps Abersoni, piektie – Krists Olejarčiks un Jānis Miņins.

Pirmajā grupā pirmie bija Miks un Valters Sidorenko, otrie – Elva un Dāvis Andersoni, trešie – Kārlis un Indulis Kliemaņi, ceturtie – Toms un Jānis Andersoni, piektie – Kristians Fokerots un Krists Šlakorciņš.

Kopvērtējumā par turnīra līderiem kļuva Inga un Jānis Čanderi, 2. vietu izcīnīja Miks un Valters Sidorenko, bet 3. – Elva un Dāvis Andersoni.
Komentāri
Ilvis
2019. gada 4. janvārī, 09:19
Andersoni malači un sīnieśi arī cepuri nost
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi