Aizvērt

Raibā gada nogale

2019. gada 9. janvārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Raibā gada nogale
Kuldīgas šaha treneru Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrā labāko jauniešu balvu izcīnījuši kuldīdznieki Līva un Valts Vaivadi.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Šaha treneru Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrā uzvarējusi kuldīdzniece Marta Kāne. Kuldīgas novada sporta skolas šahisti savās mājās startējuši arī kupli apmeklētās sacīkstēs, kurās piedalījušies 150 bērnu.
Piemiņas turnīrā sacentās 36 šahisti no Kuldīgas, Liepājas, Ventspils, Saldus, Kandavas, Sabiles, Rīgas, Pļaviņām un Skrīveriem. Uzvarētājai M.Kānei arī 1. vieta sievietēm. Otro vietu kopvērtējumā un 1. vietu vīriešiem izcīnīja Artūrs Feldmanis (Kuldīga). Abiem 6,5 punkti no astoņiem. Sievietēm 3. vietu ar pieciem punktiem izcīnīja Ilze Burkevica (Kuldīga). Labāko jauniešu balvu un medaļas ieguva Līva Vaivade (4,5 punkti) un Valts Vaivads (4).

Pēc divām dienām turnīrs Kuldīgā notika vairākās vecuma grupās: 2003.–2006., 2007.–2009. un 2010.– 2012. gadā dzimušajiem. Bez mājiniekiem spēlēja arī jaunie šahisti no Šauļiem, Tallinas, Rīgas, Liepājas, Ventspils, Dundagas, Talsiem un Olaines. Vecākajā grupā (44 dalībnieki) no kuldīdzniekiem labākais rezultāts Raivo Šteinbergam, kuram ar pieciem punktiem augstā 7. vieta. Ancei Reihai 19. vieta kopvērtējumā un 2. vieta meitenēm, Meldrai Zundovskai attiecīgi 20. un 3. vieta.

Vidējā vecuma grupā (66 dalībnieki) labākais kuldīdznieku rezultāts Nellijai Jēkabsonei, kura ar 4,5 punktiem izcīnīja 13. vietu kopvērtējumā un 2. vietu meitenēm. Robertam Šliteram – 16., Kristeram Feldmanim – 18., Matejam Pētersonam – 25. vieta.

Jaunākajā grupā (40 dalībnieku) Benjaminam Emanuēlam Pupiņam seši punkti un 2. vieta, Renāram Prūsim – 12., Arvim Krūmiņam – 19., Annai Tropiņai – 29. vieta (6. vieta meitenēm).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.