Aizvērt

Ar katru reizi azartiskāk

2019. gada 9. janvārī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Ar katru reizi azartiskāk
1. līgas spēlē līdz beigām atlikušas 22 sekundes, spēlē ir iesaistījies arī "Nikera" vārtsargs Artūrs Cīrulis un gūst vārtus, izlīdzinot rezultātu – 4:4.
Foto: "Nikera" arhīvs
Sīvas cīņas čempionātā aizvadījusi gan "Nikera" 1. līgas, gan U-19 grupas komanda.
1. līgas sestajā kārtā Nikers nospēlēja neizšķirti 4:4 pret vienību Tukums 2000.

Šajā spēlē apstākļi nav bijuši kuldīdzniekiem labvēlīgi: uz spēli izbraukumā devušies septiņu vīru sastāvā. Spēles laikā traumu guva gan vārtsargs, gan komandas kapteinis.

U-19 grupas čempionātā Nikers vienība pirmo mājas spēlē svinēja uzvaru, ar 11:6 apspēlējot komandu Petrow. Savukārt nākamajā kārtā Salaspilī Nikers piedzīvoja pirmo zaudējumu, piekāpjoties Salaspils komandai ar 1:11.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi