Aizvērt

„Jābūt draudzīgākiem – esam viena saime”

2019. gada 9. janvārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Jābūt draudzīgākiem – esam viena saime”
Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors: „Gribētos, lai sportisti un cilvēki vispār būtu draudzīgāki, viens otru atbalstītu, būtu mazāk skaudības un nenovīdības. Mēs ejam vienā virzienā – kopā mēģinām attīstīt gan Kuldīgu, gan Latviju. Esam viena saime.”
Foto: Lāsma Reimane
Piektdien notiks pasākums „Kuldīgas novada gada balva sportā”, 25. janvārī – „Jaunatnes sporta laureāts”. Kas padarīts pērn, kas iecerēts šogad, 9. janvāra „Kurzemniekā” stāsta sporta skolas direktors Agris Kimbors.
Kāda solās būt jaunā sezona?

A.Kimbors:
– Vienas no svarīgākajam sacensībām būs Latvijas jaunatnes olimpiāde Jelgavā no 5. līdz 7. jūlijam. Kuldīgas novads noteikti piedalīsies. Gaidām sacensību nolikumu, jo būs jāpiedalās kvalifikācijā.

Gads sāksies ar ļoti augsta līmeņa starptautiskām sacensībām – Kuldīgas Katrīnas kausu – 19. janvārī vieglatlētikas manēžā. Tad turpināsies čempionāti vieglatlētikā gan pieaugušajiem, gan jauniešiem un bērniem. Tāpat visu ziemu būs sacensības sporta spēļu komandām, piemēram, 1. līgā gan telpu futbolā, gan florbolā, Nacionālās līgas 2. divīzijā volejbolā.

Vasarā Kuldīgā gaidāms Latvijas čempionāts riteņbraukšanā – te pulcēsies labākie. Startā redzēsim arī plašu kuldīdznieku pulciņu: Kristu Neilandu, Viesturu Lukševicu, arī U-23 grupas braucēju Kristapu Pelčeru, Arvi Rendoru, kurš šogad pāriet vīru grupā; cerams, ka arī Uvi Horenu Korbergu. Kopā ar Riteņbraukšanas federāciju centīsimies noorganizēt svētkus arī mazajiem: kamēr brauks lielie, varēs sacensties bērni.

Būs arī ziemas un vasaras novada sporta spēles. Iedzīvotāju skaits gan sarūk, bet šogad vēl plānojam abas sacensības, tad vērtēsim – varbūt formu mainīsim. Gaidām, ka sals mazliet pieņemsies spēkā, jo tad varētu uzliet ledu Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas basketbola laukumā, lai tur var spēlēt hokeju un slidot. Gaidām arī sniegu – tad darbu atsāktu slēpju noma.
Komentāri
Spirtists
2019. gada 9. janvārī, 14:03
Vajag vēl kādu bikšdeldētāju pie baseina malas par vietnieku paņemt, tad saime papildināsies...
to lab cilēk
2019. gada 9. janvārī, 13:45
Viš i lāb iekš to viet, jo viš nerunāt pret to Ing tant. Galvenais, lai lāb cilēk. Viss pārējais jau sīk vienīb.
Lauskis
2019. gada 9. janvārī, 13:29
Nez kādu salu vajag bērnu ledus laukumam?
Bucis
2019. gada 9. janvārī, 11:04
Malacis, jaunos talantīgos sportistus aizmirsi pieminēt!
Bērnu sporta nometnēm vecākiem atkal būs naudiņa jāsamet, vienā virzienā, kā katru gadu, tā draudzīgi...
Puik
2019. gada 9. janvārī, 10:22
Kamēr dos naudu visādiem deputātiem un uzņ.ripuļminējiem un bērniem prasīs naudu, nekāda draudzība nebūs, šitās saimes vaimanas aizmistam...
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi