Aizvērt

Sapulcina domubiedrus un kustas kopā

2019. gada 6. februārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Sapulcina domubiedrus un kustas kopā
Skrundeniece Anda Brūdere ir priecīga par iespēju pasniegt iekares sistēmas trenažieru nodarbības.
Foto: Anna Bivbāne
Skrundeniece Anda Brūdere vecā universālveikala otrajā stāvā kopš novembra vada nodarbības ar iekares sistēmas trenažieriem. Nupat tur uzliktas vēl divas sistēmas, un kopā ir desmit, jo interesentu ir daudz.
Anda:
– Treniņi piemēroti jebkurai fiziskajai sagatavotībai un visām vecuma grupām, bet bērnus vēl neņemu – aicināti pieaugušie. Šajā fitnesa veidā traumu risks ir ļoti mazs, jo katrs pats var izvēlēties piemērotu intensitāti. Tas ir viens no retajiem fitnesa veidiem, kuru atzīst arī fizioterapeiti un izmanto rehabilitācijā. Nākot šurp, cilvēkam jāzina, ko viņš drīkst un ko ne. Ja ir kādi ārstu norādījumi, tie noteikti jāievēro. Te nevar izārstēt nopietnas muguras problēmas un ielaistas slimības, bet, ja ikdienā nomoka muguras sāpes, kas rodas no nepareizas slodzes, ilgstošas sēdēšanas vai stāvēšanas, tad nodarbības būs tieši laikā.


Intervija 6. februāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi