Aizvērt

Labi rezultāti

2019. gada 13. februārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīgas šahisti pēc sacensībām Ventspilī: stiprāko turnīra uzvarētāja Valērija Nikola Āboltiņa, treneris Gunārs Gertners un iesācēju turnīra 3. vietas ieguvēja Diāna Diedišķe.
Ventspils šahista Pāvela Pikas piemiņas turnīrā bērniem labi panākumi arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem.
Stiprāko turnīrā ar sešiem punktiem no septiņiem pārliecinoši uzvarēja Valērija Nikola Āboltiņa. Jānim Krūmiņam pieci punkti un 5. vieta. Četrus punktus izcīnīja Meldra Zundovska un Vanesa Pļavarāja. Ceturtajā sporta klasē no kuldīdzniekiem labākais bija Renārs Prūsis, kurš ar pieciem punktiem ieguva 5. vietu. Četrus punktus saņēma Mārtiņš Freimanis, Viktorija Dzene un Paula Ruņģevica. Iesācēju turnīrā ar sešiem punktiem uzvarēja Valters Pirins, bet Diāna Diedišķe ar pieciem bija 3. vietā (1. vieta meitenēm). Četrus punktus izcīnīja Normunds Jansons un Arvis Krūmiņš.

Šogad piedalījās 73 jaunie šahisti no Kuldīgas, Liepājas, Ventspils, Dundagas un Talsiem.