Aizvērt

Peldēšanas sezonu drīz beigs

2019. gada 27. februārī, 08:00
Raksta autors: Laila Liepiņa
Peldēšanas sezonu drīz beigs
Kuldīgas roņi 24. februārī pēc peldes Ventā: Aigars Mundiciems, Kārlis Grundmanis, Raits Valters, Vaiva Jēkabsone, Zaiga Ešenvalde, Ringolds Miezītis, Ināra Rube, Jeļena Miezīte, Ilze Štromane un Raita Druva.
Foto: Biedrības "Kuldīgas roņi" arhīvs
Saulainā februāra svētdienā Kuldīgas Mārtiņsalas peldētavā skanēja smiekli un sprēgāja joki – tur auksto ūdeni izbaudīja desmit ziemas peldes cienītāji.
Fitnesa trenere Jeļena Miezīte uzskata, ka tas ir veselīgi un ka Kuldīgā ir ideāli nosacījumi, lai peldētu visu gadu. Un te dzīvo entuziasti, kuri to arī izmanto. Tāpēc 2016. gada novembrī izveidota biedrība Kuldīgas roņi, apvienojot tos, kuriem peldēšana ziemā ir neatņemama dzīves daļa. Domubiedru grupa vietnē Facebook ir atvērta jauniem biedriem, lai šo nodarbi popularizētu.

Kārlis Grundmanis peld otro ziemu, jo gribot to darīt visu gadu: „Šī tomēr ir vairāk cīņa pašam ar sevi. Mums kā biedrībai tas ir pats sākums. Kodols veidojas ļoti labs. Plāni ir lieli, bet sākam ar mazumiņu.”

Pērn biedrība peldi Ventā sarīkoja 18. novembrī – visi gribētāji bija aicināti kopā nosvinēt Latvijas simtgadi, pēc tam varēja izsildīties pirtiņā. Kuldīdznieki startējuši arī sacensībās. Latvijas atklātajā ziemas peldēšanas čempionātā Liepājā pērn janvārī spēkus pārbaudījuši J.Miezīte, K.Grundmanis, Harijs Miezītis un Raits Valters, bet novembrī Pasaules kausa izcīņas 1. posmā Jelgavā piedalījušies J.Miezīte, R.Valters un K.Grundmanis. Bet šīgada janvārī valsts čempionātā Liepājā ar labiem rezultātiem startējuši Ināra Rube, Marats Solomahins un K.Grundmanis.

J.Miezīte stāsta, ka biedrība saņēmusi domes finansējumu, kas tiks izmantots logo un karoga izgatavošanai, suvenīriem, kas popularizētu Kuldīgas vārdu un biedrību, un sezonas noslēgumam 14. aprīlī Mārtiņsalas peldētavā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: