Aizvērt

„Nebeidzama sevis pierādīšana”

2019. gada 20. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
„Nebeidzama sevis pierādīšana”
Galvenais tiesnesis Andris Treimanis Eiropas futbola līgas astotdaļfināla spēlē starp Londonas klubu "Arsenal" un Francijas "Rennes".
Foto: Andra Treimaņa arhīvs
Kuldīdznieka, futbola tiesneša Andra Treimaņa brigādei nupat bija uzticēta atbildīga Eiropas līgas astotdaļfināla spēle starp Londonas klubu "Arsenal" un Francijas vienību "Rennes". Darba bijis daudz – nācies arī parādīt astoņas dzeltenās kartītes: katrai komandai pa četrām.
Vēl tiesnešu brigādē darbojas Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjoņņikovs, Aleksandrs Golubevs, Edgars Maļcevs un Raimonds Tatriks.

A.Treimanim šosezon tā bija astotā Eirokausu izcīņas spēle kā galvenajam tiesnesim. „Pirmo reizi bijām šādā līmenī, kad uzticēta tik atbildīga spēle. Aizvadījām to labā līmenī. Bija dažas kļūdas, bet kopumā esam apmierināti, jo iegūta liela pieredze,” saka kuldīdznieks. „Spēļu skaita ziņā ir vairāk nekā iepriekšējās sezonās. Pats svarīgākais, ka uzticētas daudz nozīmīgākas un līmeņa ziņā sarežģītākas spēles.”

Par savas brigādes darba vērtēšanu A.Treimanis stāsta: „UEFA speciālisti mūs vērtē katrā spēlē un treniņnometnē. Ja darbs atbilst prasībām un ir labāks nekā konkurentiem – citiem tiesnešiem, tiek dota iespēja sevi pierādīt. Tas ir nebeidzams sevis pierādīšanas ceļš.

Vasara izskatās piesātināta, jo gribam spert nākamos soļus. Jo tālāk ejam, jo vairāk saprotam, cik daudz vēl darāmā un ka esam tikai ceļa sākumā.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi