Aizvērt

Ceļojošais kauss paliek mājās

2019. gada 22. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Ceļojošais kauss paliek mājās
Roberta Reimaņa piemiņas sacensībās galda tenisā ceļojošo kausu izcīnīja kuldīdznieks Ivars Šuvalovs.
Foto: Jāņa Avdjukeviča arhīvs
Trenera Roberta Reimaņa piemiņas turnīra superfinālā galda tenisā ceļojošo kausu izcīnījis kuldīdznieks Ivars Šuvalovs. Labi rezultāti arī pārējiem mājiniekiem.
Turnīrā piedalījās galda tenisisti arī no Rīgas, Liepājas, Ugāles, Saldus, Aizputes, no Skrundas bija ieradušies deviņi spēlētāji. Starp dalībniekiem arī Juris Siliņš (Rīga), Uldis Kapellers (Liepāja) un I.Šuvalovs, kuri pēdējos gados savā starpā noskaidro, kurš kļūs par kausa īpašnieku.

Sešu stundu cīņās starp medaļniekiem bija vairāki vietējā kluba Hercogs biedri. Grupā 60+ par pārsteigumu parūpējās Aivars Kārkliņš, izcīnot otro vietu. Viņš pusfinālā uzvarēja vienu no organizatoriem Gunti Šēnhofu (Rīga/Kuldīga). Jaunākajā grupā trešais bija Mārtiņš Kuršinskis (Kuldīgas NSS), ceturtais – Elvis Jansons (Hercogs). Grupā 50+ uzvarētājs otro gadu pēc kārtas ir I.Šuvalovs, 3. vieta Leonīdam Temjaševam (abi no Hercoga). Superfinālā spraigā piecu setu cīņā starp I.Šuvalovu (50+) un U.Kapelleru (40+) kausu ieguva mājinieks.

Pēc turnīra spēlētājus gaidīja cienasts, ko sarūpēja ēdnīca Rumba. „Šis bija astotais piemiņas turnīrs. Pa vidu vēl notika kausa izcīņa, tāpēc nākamgad turnīrs būs jubilejas zīmē. Iespējams, ka sacensības būs starptautiskas un notiks divas dienas,” saka galda tenisists Jānis Avdjukevičs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi