Aizvērt

Zelts vai sudrabs – būs zināms svētdien

2019. gada 27. martā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Zelts vai sudrabs – būs zināms svētdien
Spēles brīdis starp komandām "MSĢ/Jaunsardze" un "Kuldīgas NSS".
Foto: Aivars Vētrājs
Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2. divīzijas uzvarētājs tiks noskaidrots šo svētdien trešajā – izšķirošajā – spēlē, jo aizvadītajā nedēļas nogalē "Kuldīga NSS" un "MSĢ/Jaunsardze" nospēlēja neizšķirti 1:1.
APMAINĀS UZVARĀM

23. martā pirmajā spēlē Murjāņos sīvā cīņā pārāki bija Kuldīgas NSS volejbolisti, uzvarot piecos setos ar rezultātu 3:2. Finālsērijā vajadzīgas divas uzvaras, tāpēc otrajā spēlē Kuldīgā, 24. martā, kuldīdzniekiem bija visas iespējas pielikt punktu, taču plāns neizdevās, jo MSĢ/Jaunsardze mājiniekus uzvarēja ar 3:0. Līdz ar to 2. divīzijas čempions tiks noskaidrots 31. martā Murjāņu Sporta ģimnāzijas sporta zālē.


UZ SPĒLI AR POZITĪVĀM EMOCIJĀM

„Spēlei bijām noskaņojušies, varbūt mazliet patraucēja tas, ka bija neliela sastāva maiņa, jo attaisnojošu iemeslu dēļ nespēlēja divi pamatsastāva spēlētāji,” Kurzemniekam stāsta trenera asistents Dāvis Andersons. „Bija arī nogurums,” komandas biedru papildina treneris Kaspars Gertners, „jo šajā sezonā neesam raduši spēlēt divas dienas pēc kārtas, parasti 2. divīzijai spēles bija tikai svētdienās. Bet vēl nekas nav beidzies, viss vēl priekšā.”

Uz jautājumu, kāds ir rīcības plāns līdz izšķirošajai spēlei, D.Andersons un K.Gertners saka: „Neko nemainīsim. Pirmdiena būs brīvdiena. Treniņi būs otrdien un piektdien, svētdien ar pozitīvām emocijām dosimies uz spēli. Esam apņēmības pilni pēdējā spēlē darīt visu iespējamo un neiespējamo, lai uzvarētu un nākamajā sezonā spēlētu 1. divīzijā.”

Jāpiemin, ka MSĢ/Jaunsardze sastāvā minēti četri mūsu puiši: kuldīdznieki Jānis Jansons, Eduards Stieģelis, Kristians Fokerots un skrundenieks Dāvis Storķis.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi