Aizvērt

Kuldīgas puiši – Eiropas čempionātā

2019. gada 1. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Kuldīgas puiši – Eiropas čempionātā
Komanda "Daugavas sporta nams", kurā ir arī kuldīdznieki Kristaps Soldatenoks (Nr. 16), Emīls Ivanovskis (Nr. 26) un treneris Mārtiņš Štofregens (no labās).
Foto: Baibas Ivanovskas arhīvs
Kuldīdznieki Emīls Ivanovskis un Kristaps Soldatenoks trenera Mārtiņa Fomina vadītās Rīgas komandas "Daugavas sporta nams" sastāvā aizvadījuši jau trīs veiksmīgus posmus Eiropas junioru basketbola līgas U14 čempionātā, kurā šobrīd ieņem augsto 2. vietu.
Pēc trīs aizvadītiem posmiem komanda turnīra tabulā šobrīd ieņem 2. vietu aiz šī brīža līderiem lietuviešiem, kuri ir priekšā, jo savstarpējā spēlē mūsu puiši viņiem piekāpās par diviem punktiem. Mārtiņš Štofregens, kurš uz čempionāta spēlēm komandai dodas līdzi kā otrais treneris, stāsta: „Šobrīd jau aizvadīti trīs posmi. Pirmais notika Minskā, otrais – Rīgā, bet trešais – Komarovā, Polijā. Pagaidām esam izspēlējuši 15 spēles, no kurām 12 ir uzvarētas. Superfināls notiks maijā Valmierā.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi