Aizvērt

Kuldīgas vīriem – zelts

2019. gada 3. aprīlī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīgas vīriem – zelts
Nacionālās volejbola līgas 2. divīzijas čempione – Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Svētdien par Nacionālās volejbola līgas 2. divīzijas uzvarētāju kļuvusi Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda, kas piecos setos apspēlējusi vienību "MSĢ/Jaunsardze", sērijā panākot rezultātu 2:1.
Kurzemnieks jau rakstīja, ka fināla pirmajā spēlē izbraukumā uzvarēja Kuldīgas volejbolisti, otrajā mačā pie mums pārāki izrādījās viesi, bet trešajā – izšķirošajā – cīņā labāki atkal bija kuldīdznieki.

Komandas treneri Dāvis Andersons un Kaspars Gertners secina, ka regulārajā čempionātā gājis kā pa viļņiem: bijušas uzvaras un zaudējumi. Galvenais uzdevums bijis iekļūt izslēgšanas spēlēs, un tas arī izdevies. Puiši priecājas, ka izdevies piepildīt vairākas sezonas neīstenoto sapni – pārvarēt izslēgšanas spēļu pirmo kārtu, šoreiz no tālākas cīņas izslēdzot regulārā turnīra līdervienību Talsi. Spraigas izvērtās sacensības par uzvaru līgā. Tomēr izšķirošajā duelī Kuldīgas vīri aizsardzībā nospēlējuši labāk.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi