Aizvērt

Kuldīgas vīriem – zelts

2019. gada 3. aprīlī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīgas vīriem – zelts
Nacionālās volejbola līgas 2. divīzijas čempione – Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Svētdien par Nacionālās volejbola līgas 2. divīzijas uzvarētāju kļuvusi Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda, kas piecos setos apspēlējusi vienību "MSĢ/Jaunsardze", sērijā panākot rezultātu 2:1.
Kurzemnieks jau rakstīja, ka fināla pirmajā spēlē izbraukumā uzvarēja Kuldīgas volejbolisti, otrajā mačā pie mums pārāki izrādījās viesi, bet trešajā – izšķirošajā – cīņā labāki atkal bija kuldīdznieki.

Komandas treneri Dāvis Andersons un Kaspars Gertners secina, ka regulārajā čempionātā gājis kā pa viļņiem: bijušas uzvaras un zaudējumi. Galvenais uzdevums bijis iekļūt izslēgšanas spēlēs, un tas arī izdevies. Puiši priecājas, ka izdevies piepildīt vairākas sezonas neīstenoto sapni – pārvarēt izslēgšanas spēļu pirmo kārtu, šoreiz no tālākas cīņas izslēdzot regulārā turnīra līdervienību Talsi. Spraigas izvērtās sacensības par uzvaru līgā. Tomēr izšķirošajā duelī Kuldīgas vīri aizsardzībā nospēlējuši labāk.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi