Aizvērt

Dot savas zināšanas

2019. gada 3. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Dot savas zināšanas
Ceturtdienās no 18.00 līdz 20.00 Skrundas jauniešu centrā notiek treniņi galda hokejā.
Foto: Anna Bivbāne
Galda hokeja entuziasts, skrundenieks Edgars Vītols pirmdienās Skrundas sociālajā dienestā un ceturtdienās jauniešu centrā vada treniņus. Interesentus viņš gatavo Latvijas čempionāta posmam 13. maijā.
„Piecpadsmit gadus mans tēvs Arnis Vītols Skrundas galda hokeja klubā bija treneris. Darba dēļ viņam šī darbība bija jāpārtrauc. 2017. gada oktobrī pēc viņa iniciatīvas apmeklējām sociālo dienestu – cilvēkiem ar invaliditāti parādījām, ka galda hokejs var būt brīvā laika pavadīšanas veids. Tas viņiem iepatikās, un es pārņēmu trenera statusu, sāku gatavot sacensībām.”

Edgaram doma par treniņu atsākšanu briedusi jau kādu laiku: „Palīgā nāca Madars Balodis, kādreizējais spēlētājs. Viņš sarunāja telpas jauniešu centrā, ieguva domes un Latvijas Galda hokeja federācijas atbalstu. Tā atsākām oficiālus treniņus. Pašlaik interesentu skaits nav liels – astoņi spēlētāji no 10 līdz 40 gadiem.

Neesam vēl izlikuši afišu Skrundas vidusskolā – domāju, ka no turienes būtu vislielākais pieplūdums. Pēc manām domām, ziņu par treniņiem izlikt mācību gada beigās nebūtu efektīvi. Tas tiks darīts, sākot ar septembri.”

E.Vītols skaidro, ka treniņos uzņem laiku, spēles beigās pieraksta rezultātu: „Tas ir tieši tā, kā notiek sacensībās. Kamēr citi spēlē, no malas pamācu, kāds būtu labāks aizsardzības novietojums, norādu pretinieku vājos punktus. Ja kādam pretinieka nav, tad mācu vieglākas kombinācijas, kuras vēlāk varēs pārvērst sarežģītākās.” Treneris uzskata – lielākā problēma ir tā, ka jaunākie negrib klausīties: „Pieņemu, ka varbūt vēl nesaprot, ko prasu, ja runa ir par kombinācijām. Bet viss nāks ar laiku. Man vienmēr paticis palīdzēt. Galda hokejā man ir vairāk nekā desmit gadu pieredze, tāpēc treniņu dalībniekus varu mācīt pietiekami labi. Gribu sagatavot tā, lai ar laiku viņu var stāties pretī Latvijas labākajiem galda hokejistiem. Lai līdz tam nonāktu, ir jāklausās manī un daudz jātrenējas.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi