Aizvērt

Labākie – Ričards Immers un Emīls Veigelts

2019. gada 3. aprīlī, 01:00
Raksta autors: Inta Jansone
Labākie – Ričards Immers un Emīls Veigelts
Trīspunktu metienos pirmajā kārtā pusotrā minūtē pa grozu jāmet pēc iespējas vairāk. To dara topošais konkursa uzvarētājs Emīls Veigelts.
Foto: Lāsma Reimane
Sestdien par Kuldīgas novada labāko basketbola soda metienu izpildītāju kļuva Ričards Immers, bet trenera Gunta Jankovska trīspunktu metienu konkursā uzvarēja Emīls Veigelts.
30. marta dienas vidū sporta namā Virkas ielā bija pulcējušies basketbola cienītāji – novada atklātā čempionāta komandu dalībnieki, lai rādītu prasmi gan soda, gan trīspunktu metienos.

Vispirms dalībniekiem bija jāizpilda 25 soda metieni. Pirmajā kārtā samest visus izdevās sporta skolas trenerim Mārtiņam Štofregenam, tomēr vidējais punktu skaits bija 19–20. Beigās cīņa izvērtās gana sīva, un ar 45 punktiem uzvarētāja gods tika R.Immeram, tūdaļ aiz viņa ar 44 punktiem palika M.Štofregens un Matīss Gūtmanis no Piltenes.

„Grūtāk ir mest sodiņus, jo vairāk jākoncentrējas, jāsagatavojas. Traucē arī doma: vai varēšu visus iemest,” saka līderis R.Immers. „Trīspunktniekos spriedze nav tika liela, un, tos metot, jūtos brīvāk.” Puisis trenējas pie G.Jankovska.

Trīspunktu metienu pirmajā kārtā metieni pa grozu jāizdara pusotrā minūtē. Otrajā laika limits bija minūte. Finālā ar 13 punktiem iesoļoja E.Veigelts un Jānis Ivanovskis, bet ar 11 – Armands Zaķis (abi pēdējie pārstāv komandu U35+). Jānis guva desmit punktus, bet Emīls un Armands – pa 15. Lai noteiktu uzvarētāju, tika sarīkots superfināls. Tajā Armandam 14 punkti, bet Emīlam – 21, un viņš kļuva par uzvarētāju.

Lai trenētos basketbolā, Emīls mēro ceļu uz Saldu. „Vislielākais paldies par pamata prasmēm trenerim Guntim Jankovskim,” Kurzemniekam sacīja Emīla vecāki. Viņiem pievienojās teju visi konkursa dalībnieki.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi