Aizvērt

Kuldīdznieki – labākie Kurzemē

2019. gada 10. aprīlī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīdznieki – labākie Kurzemē
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas florbolisti – Kurzemes sacensību uzvarētāji 8.–9. klasēm.
Foto: V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas arhīvs
Kurzemes sacensībās florbolā 8.–9. klašu skolēniem Druvā uzvarējusi V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola un izcīnījusi tiesības sacensties ar pārējo reģionu spēcīgākajām vienībām, lai noskaidrotu Latvijā labāko.
Sacensībās piedalījās piecas komandas no Liepājas, Grobiņas, Nīgrandes, Brocēniem un Kuldīgas.

Pirmajā spēlē mūsējie uzvarēja Brocēnu vidusskolu ar 5:1, otrajā – ar Grobiņas ģimnāziju bija neizšķirts – 1:1, trešajā – spēcīgā Liepājas vidusskola pārspēta ar 3:1, ceturtajā – ar 4:2 uzvarēta arī Nīgrandes vidusskola.

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas komandā spēlēja Salvis Sīkmanis, Artūrs Miķelsons, Tomass Alksniņš, Maksims Kažimirs, Dāniels Zemke, Miks Miķelis Buks, Markuss Kairišs, Rainers Kalns, Roberts Āboliņš, Jorens Upenieks un Kristaps Panovs. Atbalstīt līdzi devās Kārlis Krūmiņš, skolēnus sacensībām sagatavoja sporta skolotājs Kristaps Bērziņš.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi