Aizvērt

Mērķiem jābūt, un jāvirzās tālāk

2019. gada 10. aprīlī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Mērķiem jābūt, un jāvirzās tālāk
„Ir tādi jaunieši, kuri gatavi strādāt ar pilnu atdevi, bet citiem motivācijas trūkst,” atzīst Latvijas U17 volejbola izlases otrais treneris Jānis Jerumanis.
Foto: Lāsma Reimane
„Ar šo izlasi jūtos brīvāk: zinu, kas ir mani uzdevumi, vairāk izsaku viedokli,” atzīst Latvijas U17 volejbola izlases otrais treneris Jānis Jerumanis, arī Kuldīgas novada sporta skolas un Centra vidusskolas pedagogs.
Kā līdz izlasei nonāci: tevi uzrunāja, pats pieteicies?

Jānis: – Bija konkurss, un mani ieteica Kuldīgas novada sporta skola, jo ar šī vecuma puišiem vienmēr esam bijuši labāko trijniekā. Treneru komisija lēma par labu Edgaram, bet viņš kā savu asistentu uzrunāja mani. Piekritu. Tā ceļš saveda kopā. Tagad notiek konkurss par nākamo izlasi.


Interviju lasiet 10. aprīļa Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi