Aizvērt

Piemiņas turnīrā dalībnieku netrūkst

2019. gada 12. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Piemiņas turnīrā dalībnieku netrūkst
Skrundenieks Andris Ņuņēvics aktīvi tenisu vairs nespēlē, bet Edgara Edelmaņa piemiņas turnīrs ir goda lieta.
Foto: Aivita Staņeviča
Edgara Edelmaņa piemiņas turnīrs šoreiz sakrita ar Pasaules Galda tenisa dienu, un Skrundas vidusskolas zālē par godalgotām vietām cīnījās 32 sportisti.
Viņi bija ieradušies no Skrundas, Rudbāržiem, Rendas, Kuldīgas, Nīgrandes, Saldus un Ugāles.

Pašvaldības sporta organizatore Aivita Staņeviča skaidro: „Edgars Edelmanis bija viens no tiem, kurš dzīvoja ar šo sporta veidu sirdī. Mīlestību viņš spējis nodot arī nākamajām paaudzēm. Pirms sacensībām tuvinieki un draugi nolika ziedus viņa atdusas vietā Baznīcas kapos. Tradīciju iesāka toreizējā sporta organizatore Rudīte Kronlaka. Mēs ar prieku to turpinām, jo katru gadu pasākums ir labi apmeklēts.

Pasaules Galda tenisa dienai par godu kuldīdznieks Jānis Avdjukevičs bija noorganizējis dažādas atrakcijas, lai parādītu, ka spēle var būt aizraujoša arī tad, ja nespēlē klasisko veidu. Visi kopā iesildījās pirms sacensībām, guva pozitīvas emocijas, un veiklākie tika pie piemiņas balvām. Paldies dalībniekiem un Jānim par palīdzību organizēšanā!

Liels notikums Skrundas galda tenisistu dzīvē ir tāds, ka iegādāts profesionāls galds. Uz tā trenējoties, ir lielākas izredzes tikt pie labiem sasniegumiem,” pārliecināta A.Staņeviča.REZULTĀTI

Sievietes 40+
1. Jana Linde (Skrunda)
2. Inese Edelmane (Skrunda)

Jaunieši līdz 18 gadiem
1. Kārlis Mikus Robalds (Rudbārži)

Vīrieši 19–39 gadi
1. Elvijs Jansons (Kuldīga)
2. Romans Jokubausks (Saldus)
3. Jānis Pavilaitis (Skrunda)

Vīrieši 40+
1. Uģis Jansons (Skrunda)
2. Jānis Avdjukevičs (Kuldīga)
3. Aivars Kārkliņš (Kuldīga)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi