Aizvērt

Panākumi labi, spēles vēl priekšā

2019. gada 12. aprīlī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Panākumi labi, spēles vēl priekšā
Latvijas jaunatnes čempionātā galda tenisā A grupā labākie rezultāti no Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem bija Viktorijai Poriņai un Markusam Sīlim.
Foto: Jāņa Avdjukeviča arhīvs
Preiļos, kur norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts galda tenisā, A grupā vislabākie rezultāti Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem Viktorijai Poriņai un Markusam Sīlim.
Spēlējot ar divus gadus vecākiem pretiniekiem, Viktorijai individuāli 3. vieta, bet dubultspēlēs meitenēm – 2. vieta.

Markuss Sīlis kopā ar jaunieti no Rēzeknes uzvarēja zēnu dubultspēlēs. Individuāli Markusam 9. vieta.

Pirmo gadu, startējot šajā vecuma grupā, labi rezultāti arī pārējiem: Kārlim Gebaueram – 13. vieta, Dāvim Avdjukevičam – 14., Lainei Lauvai – 14. Bērnus trenē Leonīds Temjaševs.

Jauniešiem sezona vēl nebeidzas, jo Lieldienu brīvdienās jāpiedalās Latvijas komandu čempionātā, bet Markuss un Dāvis startēs arī pieaugušo komandu čempionāta finālos 11. maijā Saldū.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi