Aizvērt

Trīs uzvaras un labots rekords

2019. gada 15. aprīlī, 02:00
Raksta autors: Edgars Peterlevics
Trīs uzvaras un labots rekords
Kuldīgas pauerliftinga komandai – Artim Kronbergam, Kevinam Romanam un Normundam Sproģim – Latvijas kausa izcīņā trīs 1. vietas un labots valsts rekords.
Foto: Kevina Romana arhīvs
Pauerliftinga federācijas GPC Latvijas kausa izcīņa Iecavā kuldīdzniekiem Normundam Sproģim un Kevinam Romanam divās nedēļās bija jau otrās sacensības, taču tas neliedza uzvarēt un Normundam pat labot Latvijas rekordu svara stieņa spiešanā guļus. 1. vieta grupā arī Kuldīgas komandā startējošajam skrundeniekam Artim Kronbergam, kuram šogad pirmās sacīkstes.
Atlēti varēja sacensties spēkā trīscīņā, svara stieņa spiešanā guļus un vingrinājumos Push&Pull. GPC Latvijas kauss pulcēja ap 70 sportistu, tostarp no Lietuvas.

K.Romans startēja spēka trīscīņā svara kategorijā līdz 75 kg un jauniešu grupā (no 17 līdz 19 gadiem). Pietupienā ar stieni trešajā piegājienā padevās 120 kg, spiešanā guļus pacelti 80 kg, bet vilkmē no zemes pievarēti 130 kg. Tas kuldīdzniekam summā deva 330 kg un pirmo vietu savā vecuma grupā un svara kategorijā. Vērā ņemams fakts, ka K.Romanam padevās visi deviņi piegājieni, un tas liecina gan par sportista fizisko, gan garīgo noturību, kā arī par izpildītu sacensību plānu. Turklāt pirms nedēļas Tukumā sasniegtie rezultāti spiešanā guļus un vilkmē no zemes sportistam uzlaboti attiecīgi par 5 kg un 2,7 kg.

Izcilu sniegumu spēja parādīt arī N.Sproģis, kurš startēja spiešanā guļus kategorijā Masters 2 vecuma grupā 50–59 gadi un svara kategorijā līdz 110 kg. Viņam padevās visi trīs piegājieni, no kuriem pēdējā pievarēti 205 kg, tā atkārtoti labojot Latvijas rekordu, jo to viņš izdarīja jau pirms nedēļas Tukumā. Šoreiz rekords uzlabots par 15 kg. Trešajā piegājienā paceltais svars bija nepieciešams arī tāpēc, lai gūtu uzvaru ne tikai savā svara kategorijā, bet arī absolūtajā vērtējumā starp visiem kategorijas Masters grupu sportistiem. Tagad N.Sproģis savu vārdu Latvijas rekordu tabulā nostiprinājis kategorijā ne tikai līdz 100 kg, bet arī līdz 110 kg.

Arī A.Kronbergam svara kategorijā līdz 110 kg grupā Open izdevās visi trīs piegājieni, pēdējā pievarot 187,5 kg smagu stieni. Tas nodrošināja pirmo vietu savā kategorijā, kā arī otro vietu grupas Open absolūtajā vērtējumā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi