Aizvērt

Trilleris ar 11 punktu pārsvaru

2019. gada 17. aprīlī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Trilleris ar 11 punktu pārsvaru
Foto: Laila Liepiņa
Par Kuldīgas novada basketbola čempioni trillera cienīgā spēlē kļuvusi Saldus novada komanda "Ošenieki/Šķēde".
Vispirms noskaidroti 3. vietas ieguvēji. Spraigā spēlē Kuldīgas vienība U35+ ar 90:85 pieveica Alsungas vīrus un ieguva bronzu. „Ikgadējā cīņa pret Alsungu,” smaidot saka U35+ spēlētājs Mārcis Ivanovskis. „Spriedze bija liela. Ne vienā brīdī nešķita, ka spēle būtu uzvarēta. Iznākums ir pozitīvs laikam tāpēc, ka mums bija mazāk sodu. Tas mūsu pluss.”

Čempionāta galvenajā – zelta – spēlē tikās mājinieki Buki un kaimiņi – Ošenieki/Šķēde. Jau visai ātri izrāvienu – desmit punktu – guva kuldīdznieki. Tas arī turējās trīs ceturtdaļas. Iesākoties pēdējai ceturtdaļai, mainot taktiku, viesi bija tikuši pāri lūzumam. Viņi punktu starpību ne tikai samazināja, bet gan palielināja. Spēles izskaņā ar rezultātu 80:69 Ošenieki/Šķēde kļuva par Kuldīgas novada čempioniem.

„Spēle bija ļoti smaga, pretinieks – labs un sīksts,” atzīst kaimiņu novada komandas kapteinis Mārtiņš Dombrovskis. „Aizsardzība bija galīgi zem nulles, bet no tās sākas uzbrukums. Trešajā ceturtdaļā uzlikām zonas aizsardzību, un tā sāka strādāt. Punktu pa punktiņam sākām rezultātu vilkt klāt un beigās pretinieku salauzām. Arī pērn finālcīņa bija smaga, jo pagarinājumā par punktu zaudējām, bet šogad revanšējāmies. Kuldīgas čempionātā spēlējam otro gadu, un mums te patīk. Organizētība ļoti laba.”

Par finālturnīra vērtīgāko spēlētāju atzīts Kaspars Kinstlers (Ošenieki/Šķēde), bet titulu Uzlecošā zvaigzne saņēma 16 gadus vecais Emīls Veigelts (Buki).
Komentāri
Silvis
2019. gada 7. maijā, 15:59
Prieks ka miķelis bukos labi spēlē
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi