Aizvērt

Latvijā ceturtie, cīnīsies "Baltijas kausā"

2019. gada 17. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Latvijā ceturtie, cīnīsies "Baltijas kausā"
Kuldīgas novada sporta skolas U17 grupas zēnu volejbola komanda Latvijā ir ceturtā un pārstāvēs valsti "Baltijas sporta skolu/klubu kausā" volejbolā, kas maija sākumā notiks Kuldīgā.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Latvijas jaunatnes volejbola čempionātā Kuldīgas novada sporta skolas U17 grupas zēni ieguva 4. vietu.
Kuldīgas komanda ceturdaļfinālā ar 3:1 uzvarēja Rīgas volejbola skolu un iekļuva labāko četriniekā.

Pusfinālā kuldīdznieki ar 0:3 zaudēja vienaudžiem no Daugavpils. Spēlē par 3. vietu Kuldīgas volejbolisti ar 1:3 piekāpās Talsu sporta skolas puišiem, finālā ierindojoties 4. vietā. Kuldīgas komandā spēlēja Ralfs Kudrovskis, Eduards Stieģelis, Rūdis Kadakovskis, Dāvis Valters, Klāvs Stebulis, Dāvis Storķis, Markuss Cibuks, Francis Ernests Laškovs, Emīls Podnieks, Nils Zīle (labākais spēlētājs finālposmā Kuldīgas komandā), treneris Jānis Jerumanis.

Divu dienu sacensības norisinājās Daugavpilī, čempionāts reizē bija sacensības, kurās noteica četras labākās vienības, kas maija sākumā startēs Baltijas sporta skolu/klubu kausā volejbolā. Šīs sacensības no 3. līdz 5. maijam notiks Kuldīgā, tajās startēs labākās četras komandas no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Mūsu valsti pārstāvēs Jēkabpils, Daugavpils, Talsi un Kuldīga.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi