Aizvērt
Vecākas ziņas
Lielā kulminācija mazajā Kuldīgā

Lielā kulminācija mazajā Kuldīgā

2019. gada 3. jūlijā, 02:00
Svētdien par Latvijas čempionu grupas braucienā kronēts carnikavietis Toms Skujiņš. Kuldīdznieki Krists Neilands finišēja ceturtajā, bet Viesturs Lukševics – sestajā vietā. Par U23 grupas čempionu kļuva Alekss Jānis Ražinskis. Elites grupā brauca arī kuldīdznieki Kristaps Pelčers un Ulvis Horens Korbergs, bet viņi no sacensībām izstājās.
Divreiz pa sešiem punktiem

Divreiz pa sešiem punktiem

2019. gada 3. jūlijā, 00:00
Latvijas minifutbola čempionāta Kuldīgas posmā, kas no četriem ir otrais, pašmāju komanda "Nikers" svētdien divās spēlēs izcīnījusi uzvaru.
Treneri mācās Slovēnijā

Treneri mācās Slovēnijā

2019. gada 1. jūlijā, 02:00
Pirmajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) jaunatnes treneru seminārā no 21. līdz 23. jūnijam Slovēnijas kūrortpilsētā Kranjska Gora piedalījies arī Kuldīgas novada sporta skolas treneris un Centra vidusskolas pedagogs Jānis Jerumanis.
„Šoreiz galvenais bija neatlaist gāzi”

„Šoreiz galvenais bija neatlaist gāzi”

2019. gada 21. jūnijā, 00:02
Kuldīdznieki Oskars Virsis un Edgars Poriņš minirallija kausa izcīņas otrā posma sacensībās "Gulbis 2019" bija ātrākie klasē "2000".
Kristam Neilandam nozīmīgākais tituls karjerā

Kristam Neilandam nozīmīgākais tituls karjerā

2019. gada 19. jūnijā, 00:00
Kuldīdznieks Krists Neilands svētdien ieguvis pirmo vietu Ungārijas tūres (UCI 1. kategorijas) kopvērtējumā, izcīnot savas karjeras nozīmīgāko titulu daudzdienu sacensībās.
Uzvaras garša vairo motivāciju

Uzvaras garša vairo motivāciju

2019. gada 14. jūnijā, 09:00
„Bija patiess prieks Latvijas karogu turēt uz goda pjedestāla,” saka autosportists, SIA "Palleteries" īpašnieks Edijs Ošs, kurš Lietuvā FIA Eiropas Autokrosa čempionāta 3. posmā "Nacionālā kausa" ieskaitē ieguvis 1. vietu.
Septiņas dienas kustībā

Septiņas dienas kustībā

2019. gada 14. jūnijā, 04:00
Turlavas pamatskola sadarbībā ar pagasta pārvaldi jau trešo gadu piedalās Latvijas Veselības nedēļā starptautiskā projektā "Now we move". Šogad veselības nedēļa notika no 27. maija līdz 2. jūnijam.
Kauss un medaļa – Viktorijai Poriņai

Kauss un medaļa – Viktorijai Poriņai

2019. gada 14. jūnijā, 00:30
Rīgā turnīrā "Baltais Top 10" jaunietēm 1. vietu izcīnījusi Kuldīgas novada sporta skolas audzēkne Viktorija Poriņa.
Būt īstajā laikā un vietā

Būt īstajā laikā un vietā

2019. gada 12. jūnijā, 07:00
„Man galvenais ir gūt gandarījumu no spēles, rezultāts paliek otrajā plānā,” saka kuldīdznieks, futbolists Kristaps Priedēns, kurš pēc profesionālā sportista gaitām vairākas sezonas telpu futbolu spēlē komandā „Nikers”.
Godalgotas vietas zēniem un jauniešiem

Godalgotas vietas zēniem un jauniešiem1

2019. gada 12. jūnijā, 05:00
"Toyota" Rīgas velomaratonā kuldīdznieks Gusts Lapiņš ieguvis uzvaru tautas klases braucienā, savukārt sporta klasē bronzu izcīnījis Oskars Dankbārs. Kuldīgas novada sporta skolas jaunajiem riteņbraucējiem godalgotas vietas arī Lejaskurzemes MTB veloseriālā.
Profesionālā cīņa un medaļas Daugavpilī

Profesionālā cīņa un medaļas Daugavpilī

2019. gada 12. jūnijā, 03:00
Pirmo profesionālo boksa cīņu aizvadījis kuldīdznieks Juris Zundovskis, bet Alsungas jaunie bokseri labus panākumus guvuši divu dienu sacensībās Daugavpilī.
Latvijas čempionu tituls nosargāts

Latvijas čempionu tituls nosargāts

2019. gada 7. jūnijā, 00:00
Orientieristu sezonas kalendārā vienas no svarīgākajām sacensībām ir Latvijas čempionāts. Kuldīdznieki ir aktīvāki tieši orientēšanās skrējienā, kurā pavasara sezonā par tituliem sacenšas garajā distancē, sprintā un jauktajā sprinta stafetē.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.