Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Balva Gvido Treimanim

Balva Gvido Treimanim1

2018. gada 5. decembrī, 00:00
Latvijas jaunatnes futbola sezonas noslēgumā Rīgā balvu par ieguldījumu šī sporta veida attīstībā saņēma vairāki treneri, tostarp Kuldīgas novada sporta skolas treneris Gvido Treimanis.
Latvijas kauss atceļo uz Kuldīgu

Latvijas kauss atceļo uz Kuldīgu

2018. gada 28. novembrī, 04:00
Kuldīgas novada sporta skolas U-14 grupas volejbolisti ieguvuši Latvijas Volejbola federācijas ceļojošo kausu.
Āķīgo uzdevumu risinātāja

Āķīgo uzdevumu risinātāja

2018. gada 28. novembrī, 03:00
„Komandu spēles man patīk labāk nekā starti vienatnē,” atzīst Laidu pamatskolas matemātikas skolotāja Una Birzniece, kura ir arī sporta entuziaste: spēlē basketbolu, volejbolu, startē vairākās vieglatlētikas disciplīnās grupā 35+. Interviju lasiet 28. novembra „Kurzemniekā”.
Jaunie kaldina prasmi

Jaunie kaldina prasmi

2018. gada 28. novembrī, 02:00
24 Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi Olaines šaha svētkos bērniem un jauniešiem guvuši labus panākumus.
Simtgadē – divas medaļas

Simtgadē – divas medaļas

2018. gada 28. novembrī, 00:00
Starptautiskajās boksa sacensībās Ozolniekos medaļas izcīnījuši alsundznieki Artūrs Miks Sokolovskis un Daniels Andersons.
Spurainā sievišķības dzirksts

Spurainā sievišķības dzirksts

2018. gada 14. novembrī, 09:00
Savu 70. jubileju skaisti nosvinējusi Kuldīgas sporta pedagoģe DZINTRA FREIMANE, kura teju piecus gadu desmitus sportošanas prasmes ierādījusi ne vienai paaudzei vien.
Cīnās par kausu

Cīnās par kausu2

2018. gada 13. novembrī, 07:00
Kuldīgas kausu futbolā telpās U-9 un U-10 vecuma grupā, kas tika organizēts par godu Lāčplēša dienai, izcīnīja novada sporta skolas pirmā komanda.
Vīri, ar kuriem rēķinās

Vīri, ar kuriem rēķinās

2018. gada 7. novembrī, 07:00
Tā var teikt par Kuldīgas futbola komandu „Nikers”. Kā varēja tikt pie Starptautiskās Minifutbola federācijas Čempionu līgas turnīra „6x6” bronzas medaļām? Veiksmes atslēga – saliedētība, draudzīgums un īstā brīdī atbalsts.
Starp pasaules roņiem

Starp pasaules roņiem

2018. gada 7. novembrī, 02:00
Kuldīgas roņi Jelgavas atklātajā čempionātā ziemas peldēšanā, kas vienlaikus bija Pasaules kausa izcīņas 1. posms, savā vecuma grupā ieguvuši 8. vietu.
„Lai labi cilvēki izaugtu”

„Lai labi cilvēki izaugtu”

2018. gada 7. novembrī, 00:00
Par godu skriešanas seriāla "Kuldīgas apļi" 30. gadadienai tā organizators Arvīds Šefanovskis rīkoja plaši apmeklētu sezonas noslēguma balli. Seriāls pirmo reizi notika 1987. gadā un ir viens no retajiem un, iespējams, pat vienīgais Latvijā, kurš līdz pat šim brīdim ik gadu pulcē skriešanas entuziastus.
"Kuldīga/KNSS" – līgas augšgalā

"Kuldīga/KNSS" – līgas augšgalā

2018. gada 31. oktobrī, 06:00
Latvijas florbola čempionāta 1. līgas turnīrā sestdien kuldīdznieki sestajā spēlē guva sesto uzvaru, savā laukumā ar 8:6 pieveicot komandu "RTU/Rockets".
Piedalās pasaules mēroga sacensībās

Piedalās pasaules mēroga sacensībās

2018. gada 31. oktobrī, 02:00
Pasaules čempionātā ugunsdzēsības sportā Bulgārijā Latvijas izlasē startējuši arī alsundznieki Daniels Gruntiņš, Mārtiņš Lastovskis, Patriks Danenbergs-Dambergs, Jānis Galiņš, Alvis Siliņš un kuldīdznieks Roberts Špiguns.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi