Aizvērt
Vecākas ziņas
Būt īstajā laikā un vietā

Būt īstajā laikā un vietā

2019. gada 12. jūnijā, 07:00
„Man galvenais ir gūt gandarījumu no spēles, rezultāts paliek otrajā plānā,” saka kuldīdznieks, futbolists Kristaps Priedēns, kurš pēc profesionālā sportista gaitām vairākas sezonas telpu futbolu spēlē komandā „Nikers”.
Godalgotas vietas zēniem un jauniešiem

Godalgotas vietas zēniem un jauniešiem1

2019. gada 12. jūnijā, 05:00
"Toyota" Rīgas velomaratonā kuldīdznieks Gusts Lapiņš ieguvis uzvaru tautas klases braucienā, savukārt sporta klasē bronzu izcīnījis Oskars Dankbārs. Kuldīgas novada sporta skolas jaunajiem riteņbraucējiem godalgotas vietas arī Lejaskurzemes MTB veloseriālā.
Profesionālā cīņa un medaļas Daugavpilī

Profesionālā cīņa un medaļas Daugavpilī

2019. gada 12. jūnijā, 03:00
Pirmo profesionālo boksa cīņu aizvadījis kuldīdznieks Juris Zundovskis, bet Alsungas jaunie bokseri labus panākumus guvuši divu dienu sacensībās Daugavpilī.
Latvijas čempionu tituls nosargāts

Latvijas čempionu tituls nosargāts

2019. gada 7. jūnijā, 00:00
Orientieristu sezonas kalendārā vienas no svarīgākajām sacensībām ir Latvijas čempionāts. Kuldīdznieki ir aktīvāki tieši orientēšanās skrējienā, kurā pavasara sezonā par tituliem sacenšas garajā distancē, sprintā un jauktajā sprinta stafetē.
Kuldīdzniekiem godalgas Ķekavā un Siguldā

Kuldīdzniekiem godalgas Ķekavā un Siguldā

2019. gada 5. jūnijā, 02:00
Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucējiem lieliski sniegumi ikgadējā Ķekavas velobraucienā un "Latvijas Valsts mežu" MTB seriāla Siguldas posmā.
Grobiņā – zelts un divas bronzas

Grobiņā – zelts un divas bronzas

2019. gada 31. maijā, 00:00
Kuldīgas novada jauniešu ugunsdzēsēju komanda ar labiem rezultātiem startējusi sacensībās "Grobiņas novada kauss".
Vīriem pirmās medaļas

Vīriem pirmās medaļas1

2019. gada 29. maijā, 02:00
Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmajā posmā Ventspilī vīriešiem līderu gods ticis Jānim Šmēdiņam un Aleksandram Samoilovam, bet sievietēm ceturtajā vietā – māsas Paula Nikola un Petra Ņečiporukas.
Sportistiem ražīga nedēļa

Sportistiem ražīga nedēļa

2019. gada 29. maijā, 00:00
Aizvadītajā nedēļā Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti, startējot piecās sacensībās, mājup atgriezušies ar labiem rezultātiem un godalgām.
„Darīju to, kas man nežēlīgi patīk”

„Darīju to, kas man nežēlīgi patīk”

2019. gada 22. maijā, 07:00
Par profesionāla sportista karjeru, dalību Latvijas izlasē un saviem nākotnes plāniem stāsta bijušais hokejists Arvīds Reķis, kurš vairākus gadus par savu mājvietu sauc Vācijas pilsētu Augsburgu. Tur viņu sastapa „Kurzemnieka” žurnāliste Lāsma Reimane.
Kuldīdznieku iespaidi klātienē

Kuldīdznieku iespaidi klātienē

2019. gada 22. maijā, 02:00
Uz pasaules čempionātu hokejā Slovākijā bija devušies ap 5000 Latvijas izlases līdzjutēju. Daļa, arī kuldīdznieki, jau atgriezušies mājās, citi Bratislavā ieradušies uz apakšgrupu turnīra pēdējām spēlēm. Runā, ka Bratislavas krogi Latvijas līdzjutēju pieplūdumam gatavojušies vēl pāris mēnešu pirms čempionāta.
Baukša piemiņas kauss paliek Kuldīgā

Baukša piemiņas kauss paliek Kuldīgā1

2019. gada 22. maijā, 00:00
Nedēļas nogalē Kuldīgā tikās riteņbraucēji no visas Latvijas, lai piedalītos trenera Jāņa Baukša piemiņas kausa izcīņā. Šogad sākta jauna tradīcija – izveidots kauss, kas ik gadu dosies uzvarētājam līdzi. Tomēr šogad tas palika Kuldīgā, jo to izcīnīja mājinieks Viesturs Lukševics.
Sāk ārzemēs ar saulainu noti

Sāk ārzemēs ar saulainu noti

2019. gada 15. maijā, 07:00
Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti un trenere Ilze Stukule guvuši labu pieredzi sacensībās un apskatījuši Maltas galvaspilsētu Valletu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi