Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Kontrolpunktus meklē Struņķukrogā

Kontrolpunktus meklē Struņķukrogā

2018. gada 29. oktobrī, 00:00
Kuldīgas novada atklātais čempionāts un Gaida Šūpulnieka piemiņas sacensības orientēšanās sportā, pateicoties viesiem no Lietuvas, otro gadu ir starptautiskas, un šoreiz tās pulcināja rekordlielu dalībnieku skaitu – 115.
"Nikeram" Čempionu līgas bronza

"Nikeram" Čempionu līgas bronza

2018. gada 24. oktobrī, 08:00
Kuldīgas komanda "Nikers" svētdien Horvātijas pilsētā Porečā izcīnījusi bronzas medaļas Starptautiskās Minifutbola federācijas Čempionu līgas turnīrā "6x6".
„Ziedot dzīvi sportam bija tā vērts”

„Ziedot dzīvi sportam bija tā vērts”

2018. gada 24. oktobrī, 07:00
Tā saka ilggadējais treka riteņbraukšanas un arī ledus sporta veida šorttreka treneris Māris Birzulis, kurš gadu desmitos izaudzinājis vairākus olimpiešus.
Trenējas Eiropas čempionātam

Trenējas Eiropas čempionātam

2018. gada 24. oktobrī, 02:00
Turlavas skrējējs Uģis Jocis Amerikā gatavojas Eiropas čempionātam krosā, kas notiks gada nogalē.
Pretiniekiem liek trūkties

Pretiniekiem liek trūkties

2018. gada 24. oktobrī, 00:00
Jaunajiem Alsungas bokseriem Jelgavas atklātajā ringā izdevies veiksmīgs starts – ar uzvarām atgriezušies Artūrs Sokolovskis un Pēteris Melbārdis.
Sešās dienās – desmit lidostās

Sešās dienās – desmit lidostās

2018. gada 17. oktobrī, 06:00
Vairākkārtējais Latvijas boksa čempions amatieriem, kuldīdznieks Juris Zundovskis nesen Amerikā taiboksa turnīrā profesionāliem cīnītājiem pirmo reizi sevi pārbaudījis trenera statusā. Viņa secinājums: dienās varētu par to arī kļūt, tomēr pagaidām ir svarīgi pilnveidoties un izmēģināt spēkus profesionālajā boksā.
Trīs uzvaras

Trīs uzvaras

2018. gada 17. oktobrī, 00:00
Alsungas jaunie bokseri no atklātā ringa sacensībām, ko rīkoja Liepājas kompleksā sporta skola, mājup atgriezušies ar trim uzvarām.
Mazajai Baibai Latvijas un Lietuvas bronza

Mazajai Baibai Latvijas un Lietuvas bronza

2018. gada 15. oktobrī, 00:00
Kuldīgas jaunie autokrosa braucēji pēc pēdējām sacīkstēm septembrī un oktobrī kopvērtējumā izcīnījuši augstas vietas. Baiba Sileniece Beta bagiju ieskaitē gan Latvijas, gan Lietuvas čempionātā ir 3. vietā.
Viena no labākajām Latvijā

Viena no labākajām Latvijā3

2018. gada 10. oktobrī, 04:00
„Kolēģi, kuri te viesojušies, saka – mums esot viena no labākajām riteņbraukšanas bāzēm valstī,” sākot ekskursiju pa riteņbraucēju mītnes vietu Kuldīgas novada sporta skolā Kalna ielā, saka treneris Mareks Maļinovskis. Vairāk 10. oktobra „Kurzemniekā”.
Trenējas sešas grupas

Trenējas sešas grupas

2018. gada 10. oktobrī, 02:00
Jauno sezonu sākuši arī sešu grupu audzēkņi Kuldīgas novada sporta skolas basketbola nodaļā.
Festivālā – mūsējie

Festivālā – mūsējie

2018. gada 10. oktobrī, 00:00
Ar spilgtām emocijām no Bērnu vieglatlētikas festivāla atjaunotajā "Daugavas" stadionā Rīgā atgriezušies desmit Kuldīgas otrklasnieku.
Volejbols + psiholoģija = sirdsdarbs

Volejbols + psiholoģija = sirdsdarbs

2018. gada 3. oktobrī, 05:00
Kuldīdzniece Linda Liniņa Latvijas sieviešu volejbola izlases sastāvā cīnās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Ikdienā Linda spēlē volejbolu klubā „Jelgava” un Latvijas Universitātē studē psiholoģiju. Interviju lasiet 3. oktobra „Kurzemniekā”.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi