Aizvērt
Vecākas ziņas
Katru reizi arvien labāk

Katru reizi arvien labāk

2019. gada 19. jūlijā, 08:00
Trešajā "Nakts četrcīņā" piektdienas vakarā V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas stadionā uzvarējusi Kuldīgas komanda "Shteins & Co".
Sumina labākos

Sumina labākos

2019. gada 17. jūlijā, 08:00
Kuldīgas jaunie sportisti, 8. Latvijas jaunatnes olimpiādes pirmo sešu vietu ieguvēji, pagājušonedēļ bija uzaicināti uz pieņemšanu pie novada domes priekšsēdes Ingas Bērziņas.
Kad meitenes futbolu spēlē 69 stundas

Kad meitenes futbolu spēlē 69 stundas

2019. gada 17. jūlijā, 08:00
Novadniece, futbola tiesnese LAURA TREIMANE ar pozitīvām emocijām atgriezusies no Lionas Francijā, kur piedalījusies nepārtrauktā 69 stundu futbola spēlē.
Divu gadu platais solis uz augstāko pakāpienu

Divu gadu platais solis uz augstāko pakāpienu

2019. gada 10. jūlijā, 07:00
„Pirms diviem gadiem mūs paaugstināja uz pirmo kategoriju. Tagad cīnāmies par iekļūšanu elitē. Tas ir mūsu mērķis,” saka starptautiska mēroga futbola tiesnesis, kuldīdznieks Andris Treimanis.
Sešas dažāda kaluma medaļas

Sešas dažāda kaluma medaļas

2019. gada 10. jūlijā, 00:00
8. Latvijas Jaunatnes olimpiādē Kuldīgas sportisti ieguvuši piecas, bet Skrundas – vienu medaļu.
Emīls izaugsmi turpinās Itālijā

Emīls izaugsmi turpinās Itālijā

2019. gada 8. jūlijā, 02:00
Talantīgais jaunais basketbolists, kuldīdznieks Emīls Ivanovskis prasmes pilnveidos Itālijā, jo parakstīts līgums ar A sērijas klubu "Vanoli Cremona".
Pēc pieredzes uz Pilteni

Pēc pieredzes uz Pilteni1

2019. gada 8. jūlijā, 00:00
3. jūlijā Piltenes jaunajā stadionā Latvijas vieglatlētikas čempionātā U14 grupai sacentās daudz dalībnieku no visas Latvijas, un pieredzi guvuši arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.
Jestrā pulkā skrien, grūž un velk

Jestrā pulkā skrien, grūž un velk

2019. gada 5. jūlijā, 00:00
Turlavas pagasta 24. sporta spēlēs ap simt dalībnieku sacentušies ne vien individuālajās disciplīnās, bet arī komandu sporta veidos.
Cīņas veids, kas liek domāt

Cīņas veids, kas liek domāt

2019. gada 3. jūlijā, 05:00
„Feisbukā mums ir sava grupa, tajā liekam arī rezultātus. Pēc laika katrs var redzēt savu izaugsmi,” saka viens no Kuldīgas cīņas kluba „2K” dibinātājiem Kristaps Kerens.
Lielā kulminācija mazajā Kuldīgā

Lielā kulminācija mazajā Kuldīgā

2019. gada 3. jūlijā, 02:00
Svētdien par Latvijas čempionu grupas braucienā kronēts carnikavietis Toms Skujiņš. Kuldīdznieki Krists Neilands finišēja ceturtajā, bet Viesturs Lukševics – sestajā vietā. Par U23 grupas čempionu kļuva Alekss Jānis Ražinskis. Elites grupā brauca arī kuldīdznieki Kristaps Pelčers un Ulvis Horens Korbergs, bet viņi no sacensībām izstājās.
Divreiz pa sešiem punktiem

Divreiz pa sešiem punktiem

2019. gada 3. jūlijā, 00:00
Latvijas minifutbola čempionāta Kuldīgas posmā, kas no četriem ir otrais, pašmāju komanda "Nikers" svētdien divās spēlēs izcīnījusi uzvaru.
Treneri mācās Slovēnijā

Treneri mācās Slovēnijā

2019. gada 1. jūlijā, 02:00
Pirmajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) jaunatnes treneru seminārā no 21. līdz 23. jūnijam Slovēnijas kūrortpilsētā Kranjska Gora piedalījies arī Kuldīgas novada sporta skolas treneris un Centra vidusskolas pedagogs Jānis Jerumanis.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi