Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Netradicionālais jauniešu sports Rudbāržos

Netradicionālais jauniešu sports Rudbāržos

2018. gada 3. oktobrī, 02:00
Otro reizi Rudbāržos norisinājās jauniešu sporta spēles "Zelta zābaks". Šogad tās notika Eiropas sporta nedēļas laikā.
Baltijas labākos šāvējus noskaidro Kuldīgā

Baltijas labākos šāvējus noskaidro Kuldīgā2

2018. gada 3. oktobrī, 00:00
Rumbas pagasta šautuvē norisinājās "Baltijas kausa 2018" šaušanas sacensību fināls, kurā noskaidrojās Baltijas čempioni apaļajā un tranšejas stendā. 12 līderu vidū bija arī kuldīdznieks Valdis Kalējs, kurš ierindojās 6. vietā, bet Latvijas komanda, kuras sastāvā viņš startēja, komandu vērtējumā visos posmos izcīnīja uzvaru.
Superšahistes ir arī Kuldīgā

Superšahistes ir arī Kuldīgā1

2018. gada 1. oktobrī, 02:00
Kuldīgas novada sporta skolas audzēknes guvušas labus panākumus Rīgas šaha skolas atklātajā čempionātā jaunietēm "Superšahiste".
Sudrabs – gan meitenēm, gan zēniem

Sudrabs – gan meitenēm, gan zēniem

2018. gada 1. oktobrī, 00:00
Kuldīgas novada sporta skolas U-13 grupas meitenes izcīnīja otro vietu volejbola turnīrā "Cēsu kauss", bet U-15 grupas zēni bija otrie starptautiskajā turnīrā Rīgā.
Kuldīdznieki ar 8:2 pieveic FK "JeNo"

Kuldīdznieki ar 8:2 pieveic FK "JeNo"

2018. gada 30. septembrī, 22:17
Otro uzvaru Latvijas florbola čempionātā vīriešu 1. līgā šovakar mājas spēlē izcīnīja FK "Kuldīga".
Skrien olimpiskajā stafetē

Skrien olimpiskajā stafetē

2018. gada 26. septembrī, 00:00
Olimpiskās dienas stafetē Kuldīgas estrādē trīs no četrām uzvarām izcīnījuši Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) sportisti.
Pasaules čempions un Latvijas rekordists

Pasaules čempions un Latvijas rekordists1

2018. gada 19. septembrī, 00:00
Kuldīdznieks Edgars Peterlevics Ungārijā kļuvis par pasaules čempionu pauerliftingā spēka trīscīņā ar ekipējumu grupā "Open" svara kategorijā līdz 90 kg.
53. "Kurzemes kauss" izspēlēts

53. "Kurzemes kauss" izspēlēts

2018. gada 17. septembrī, 15:24
Nedēļas nogalē Kuldīgas novada sporta skolas bāzēs norisinājās 53. starptautiskais turnīrs volejbolā „Kurzemes kauss”, kurā piedalījās 41 komanda no Liepājas, Aizputes, Skrundas, Dundagas, Talsiem, Rīgas, Siguldas, Šauļiem, Viļņas, Tallinas, Poltsamaa un Kuldīgas.
Lielākās likmes uz šo sezonu

Lielākās likmes uz šo sezonu

2018. gada 12. septembrī, 03:00
Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2. līgā klubs „Vārme” aizvadīs sesto sezonu. Tā atnākusi ar lielāku cīņas sparu nekā jebkad iepriekš un ar mērķi iekļūt labāko četriniekā.
Dalībnieku skaits sarūk, vietas sadala visi

Dalībnieku skaits sarūk, vietas sadala visi1

2018. gada 12. septembrī, 02:00
Kuldīgas novada atklātajā strītbola čempionātā šogad piedalījās tikai četras komandas: puišiem līdz 16 gadiem – viena, vīriešiem – trīs. Tomēr spēlētāji laukumā devās cīņas spara pilni.
Edijs Ošs Francijā debitē klasē "RX2"

Edijs Ošs Francijā debitē klasē "RX2"

2018. gada 12. septembrī, 00:00
Pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta kārtējā posmā Francijā starptautiskajā klasē "RX2" debiju piedzīvojis Kuldīgas autosportists Edijs Ošs, startējot ar Latvijas komandas "Sports Racing Technologies" (SRT) sagatavotu auto.
Jauno panākumi Latvijā un Lietuvā

Jauno panākumi Latvijā un Lietuvā

2018. gada 10. septembrī, 00:00
Jaunajiem autokrosa braucējiem no Kuldīgas augusta izskaņa un septembra sākums aizvadīts sacensībās Latvijā un Lietuvā, kur abas reizes iegūtas augstas vietas.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi