Aizvērt
Nākamajā numurā pirmdien, 19. augustā
  • Gada skolotāja zināma – Antra Spuļģe.
  • Autosportā galvenais – nebaidīties.
  • Fotogrāfe Antra Flugrāte.
  • Ukrainietēm Latvijā patīk.
  • Lai laukos būtu normāla dzīve.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 93
Drukātās avīzes e-versija Nr. 93 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Dot savas zināšanas

Dot savas zināšanas

2019. gada 3. aprīlī, 04:00
Galda hokeja entuziasts, skrundenieks Edgars Vītols pirmdienās Skrundas sociālajā dienestā un ceturtdienās jauniešu centrā vada treniņus. Interesentus viņš gatavo Latvijas čempionāta posmam 13. maijā.
Kuldīgas vīriem – zelts

Kuldīgas vīriem – zelts

2019. gada 3. aprīlī, 02:00
Svētdien par Nacionālās volejbola līgas 2. divīzijas uzvarētāju kļuvusi Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda, kas piecos setos apspēlējusi vienību "MSĢ/Jaunsardze", sērijā panākot rezultātu 2:1.
Labākie – Ričards Immers un Emīls Veigelts

Labākie – Ričards Immers un Emīls Veigelts

2019. gada 3. aprīlī, 01:00
Sestdien par Kuldīgas novada labāko basketbola soda metienu izpildītāju kļuva Ričards Immers, bet trenera Gunta Jankovska trīspunktu metienu konkursā uzvarēja Emīls Veigelts.
Kuldīgas puiši – Eiropas čempionātā

Kuldīgas puiši – Eiropas čempionātā

2019. gada 1. aprīlī, 00:00
Kuldīdznieki Emīls Ivanovskis un Kristaps Soldatenoks trenera Mārtiņa Fomina vadītās Rīgas komandas "Daugavas sporta nams" sastāvā aizvadījuši jau trīs veiksmīgus posmus Eiropas junioru basketbola līgas U14 čempionātā, kurā šobrīd ieņem augsto 2. vietu.
Pa bumbām ar gudru spēles zīmējumu

Pa bumbām ar gudru spēles zīmējumu

2019. gada 27. martā, 06:00
Aizvadot biljarda sacensības komandām, kuldīdznieki Mārtiņš Rūtenbergs un Matīss Uplejs vēlreiz pārliecinājās, ka šai spēlei interesenti ir un iecere par pašmāju klubu ir jāīsteno.
Zelts vai sudrabs – būs zināms svētdien

Zelts vai sudrabs – būs zināms svētdien

2019. gada 27. martā, 02:00
Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2. divīzijas uzvarētājs tiks noskaidrots šo svētdien trešajā – izšķirošajā – spēlē, jo aizvadītajā nedēļas nogalē "Kuldīga NSS" un "MSĢ/Jaunsardze" nospēlēja neizšķirti 1:1.
Roberts Serpāns – Latvijas čempions

Roberts Serpāns – Latvijas čempions

2019. gada 25. martā, 00:00
Par valsts čempionu ātrajā dambretē jauniešiem U10 grupā kļuvis Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Roberts Serpāns. Pamatturnīrā viņam trešā vieta.
Ceļojošais kauss paliek mājās

Ceļojošais kauss paliek mājās

2019. gada 22. martā, 00:00
Trenera Roberta Reimaņa piemiņas turnīra superfinālā galda tenisā ceļojošo kausu izcīnījis kuldīdznieks Ivars Šuvalovs. Labi rezultāti arī pārējiem mājiniekiem.
„Sākums labs, nobeigums vājš”

„Sākums labs, nobeigums vājš”

2019. gada 20. martā, 03:00
Tāds ir Kuldīgas florbola komandas trenera Ivo Solomahina un spēlētāja Krista Bergmaņa rezumējums pēc sezonas Latvijas čempionāta 1. līgā, kad vienība apstājās astotdaļfinālā, piekāpjoties komandai „Lekrings-1”.
Vieniem bronza, citiem melnā diena

Vieniem bronza, citiem melnā diena1

2019. gada 20. martā, 02:00
Latvijas čempionāta finālā futbolā telpās no Kuldīgas novada sporta skolas futbolistiem vislabāk veicies U11 grupas komandai – izcīnīta 3. vieta. Pietrūkuši tikai vieni gūti vārti, lai iegūtu 1. vietu.
„Nebeidzama sevis pierādīšana”

„Nebeidzama sevis pierādīšana”

2019. gada 20. martā, 00:00
Kuldīdznieka, futbola tiesneša Andra Treimaņa brigādei nupat bija uzticēta atbildīga Eiropas līgas astotdaļfināla spēle starp Londonas klubu "Arsenal" un Francijas vienību "Rennes". Darba bijis daudz – nācies arī parādīt astoņas dzeltenās kartītes: katrai komandai pa četrām.
Pirmais izdevies. Būs vēl!

Pirmais izdevies. Būs vēl!

2019. gada 13. martā, 04:00
Alsungas pirmajā boksa čempionātā sacentušies vairāk nekā 50 dalībnieku un divās dienās aizvadītas 30 cīņas. Piedalījušies bokseri no Jēkabpils, Olaines, Jelgavas, Jūrmalas, Saldus, Grobiņas, Liepājas, Kuldīgas un arī mājinieki.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi