Aizvērt
Vecākas ziņas
Mērķiem jābūt, un jāvirzās tālāk

Mērķiem jābūt, un jāvirzās tālāk

2019. gada 10. aprīlī, 03:00
„Ar šo izlasi jūtos brīvāk: zinu, kas ir mani uzdevumi, vairāk izsaku viedokli,” atzīst Latvijas U17 volejbola izlases otrais treneris Jānis Jerumanis, arī Kuldīgas novada sporta skolas un Centra vidusskolas pedagogs.
Kuldīdznieki – labākie Kurzemē

Kuldīdznieki – labākie Kurzemē

2019. gada 10. aprīlī, 02:00
Kurzemes sacensībās florbolā 8.–9. klašu skolēniem Druvā uzvarējusi V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola un izcīnījusi tiesības sacensties ar pārējo reģionu spēcīgākajām vienībām, lai noskaidrotu Latvijā labāko.
Divreiz sudrabs

Divreiz sudrabs

2019. gada 10. aprīlī, 00:00
Kuldīgas lielajiem un mazajiem telpu futbolistiem Latvijas čempionātā – sudraba medaļas.
Mērķis sasniegts!

Mērķis sasniegts!

2019. gada 7. aprīlī, 22:10
Sestdien, 6. aprīlī, no 21.00 līdz 24.00 pirmo reizi Kuldīgas peldbaseinā notika nakts peldējums. Mērķis bija visiem dalībniekiem kopā nopeldēt 10 km, bet 109 dalībnieki to izpildīja ar uzviju, nopeldot 12,1 km.
Balvas sadalītas

Balvas sadalītas

2019. gada 3. aprīlī, 06:00
Ar sacensībām florbolā beigušās Skrundas novada 7. atklātās ziemas sporta spēles. Entuziasti tajās varēja piedalīties nedēļas nogalēs no februāra vidus līdz martam.
Dot savas zināšanas

Dot savas zināšanas

2019. gada 3. aprīlī, 04:00
Galda hokeja entuziasts, skrundenieks Edgars Vītols pirmdienās Skrundas sociālajā dienestā un ceturtdienās jauniešu centrā vada treniņus. Interesentus viņš gatavo Latvijas čempionāta posmam 13. maijā.
Kuldīgas vīriem – zelts

Kuldīgas vīriem – zelts

2019. gada 3. aprīlī, 02:00
Svētdien par Nacionālās volejbola līgas 2. divīzijas uzvarētāju kļuvusi Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda, kas piecos setos apspēlējusi vienību "MSĢ/Jaunsardze", sērijā panākot rezultātu 2:1.
Labākie – Ričards Immers un Emīls Veigelts

Labākie – Ričards Immers un Emīls Veigelts

2019. gada 3. aprīlī, 01:00
Sestdien par Kuldīgas novada labāko basketbola soda metienu izpildītāju kļuva Ričards Immers, bet trenera Gunta Jankovska trīspunktu metienu konkursā uzvarēja Emīls Veigelts.
Kuldīgas puiši – Eiropas čempionātā

Kuldīgas puiši – Eiropas čempionātā

2019. gada 1. aprīlī, 00:00
Kuldīdznieki Emīls Ivanovskis un Kristaps Soldatenoks trenera Mārtiņa Fomina vadītās Rīgas komandas "Daugavas sporta nams" sastāvā aizvadījuši jau trīs veiksmīgus posmus Eiropas junioru basketbola līgas U14 čempionātā, kurā šobrīd ieņem augsto 2. vietu.
Pa bumbām ar gudru spēles zīmējumu

Pa bumbām ar gudru spēles zīmējumu

2019. gada 27. martā, 06:00
Aizvadot biljarda sacensības komandām, kuldīdznieki Mārtiņš Rūtenbergs un Matīss Uplejs vēlreiz pārliecinājās, ka šai spēlei interesenti ir un iecere par pašmāju klubu ir jāīsteno.
Zelts vai sudrabs – būs zināms svētdien

Zelts vai sudrabs – būs zināms svētdien

2019. gada 27. martā, 02:00
Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2. divīzijas uzvarētājs tiks noskaidrots šo svētdien trešajā – izšķirošajā – spēlē, jo aizvadītajā nedēļas nogalē "Kuldīga NSS" un "MSĢ/Jaunsardze" nospēlēja neizšķirti 1:1.
Roberts Serpāns – Latvijas čempions

Roberts Serpāns – Latvijas čempions

2019. gada 25. martā, 00:00
Par valsts čempionu ātrajā dambretē jauniešiem U10 grupā kļuvis Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Roberts Serpāns. Pamatturnīrā viņam trešā vieta.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi