Aizvērt
Vecākas ziņas
Interesi par vieglatlētiku radīt jau mazotnē

Interesi par vieglatlētiku radīt jau mazotnē

2019. gada 6. novembrī, 03:00
Tāds mērķis ir vieglatlētikas trenerei Sintija Grišulei, kura Kuldīgas novada sporta skolā ar pašiem jaunākajiem strādā divus mēnešus. Kuldīgā viņa ir ienācēja no Latgales, beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, padzīvojusi Rīgā un arī Amerikā.
Sezonu beidz uz pozitīvas nots

Sezonu beidz uz pozitīvas nots

2019. gada 6. novembrī, 02:00
Sestdien klubā "Poligons" pulcējušies ne tikai skriešanas seriāla "Kuldīgas apļi" godalgu ieguvēji, bet arī citi šī sporta veida entuziasti.
Tituli un jauni rekordi

Tituli un jauni rekordi

2019. gada 6. novembrī, 00:00
Kuldīgas atlēti Iecavā parādījuši labus rezultātus GPC federācijas Latvijas čempionātā spēka trīscīņā, spiešanā guļus un divcīņā (spiešanā guļus un vilkmē) bez ekipējuma.
Sadala titulus

Sadala titulus

2019. gada 27. oktobrī, 00:00
Gaida Šūpulnieka piemiņas sacensībās orientēšanās sportā V50 grupā notika tas, kas vēl nebija pieredzēts: vienādu laiku uzrādīja Kuldīgas kluba Taka pārstāvis Pēteris Īvāns un Guntis Dude no Tērvetes novada Augstkalnes. Tā kā balva ir nedalāma, abi kungi vienojās, ka to glabās pārmaiņus pie viena un otra.
„Katru gadu jūtos   arvien labāk”

„Katru gadu jūtos arvien labāk”

2019. gada 23. oktobrī, 10:00
Itālijas komandas "Amore&Vita-Prodir" riteņbraucējs VIESTURS LUKŠEVICS pašlaik Kuldīgā ir atvaļinājumā, atpūšas kopā ar ģimeni, izskata jauno darba līgumu, bet novembrī atsāks treniņus.
Labi panākumi Prāta spēlēs

Labi panākumi Prāta spēlēs

2019. gada 23. oktobrī, 08:00
19. Prāta spēlēs „Zemgale” pieaugušo turnīrā ar sešiem punktiem no septiņiem pārliecinoši uzvarējis kuldīdznieks Jānis Āboliņš – viņam kauss un zelta medaļa.
Lietus, dubļi un medaļas

Lietus, dubļi un medaļas1

2019. gada 16. oktobrī, 02:00
Aizvadītajā nedēļas nogalē riteņbraucējiem bija vairākas spraigas sacensības.
Kad esi uz riteņa, aizrauj ātrums

Kad esi uz riteņa, aizrauj ātrums

2019. gada 9. oktobrī, 05:00
Jaunais Kuldīgas riteņbraucējs Gusts Lapiņš šosezon labus rezultātus sasniedzis gan sacensībās Latvijā, gan ārzemēs. Šoruden puisis sāka mācīties Murjāņu sporta ģimnāzijā. „Riteņbraukšanā aizrauj ātrums. Ir arī sava veida mocības, jo kādu reizi jāpacīnās. Ir vajadzīga laba fiziskā sagatavotība. Ziemā daudz strādāju arī zālē, vasarā nesanāk – tad esmu uz riteņa,” saka Gusts. Vairāk 9. oktobra „Kurzemniekā”.
Divas spēles, divas uzvaras

Divas spēles, divas uzvaras

2019. gada 9. oktobrī, 02:00
Aizvadītajās brīvdienās sākās jaunā sezona klasiskajā volejbolā un Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda Latvijas čempionātā Nacionālās līgas rietumu grupā izcīnījusi divas uzvaras.
Rumbas kausu kāro daudzi

Rumbas kausu kāro daudzi

2019. gada 9. oktobrī, 00:00
Nedēļas nogalē Kuldīgā bērnu komandu turnīrā "Rumbas kauss" pirmās sešas vietas ieguvusi Rīgas šaha skola, septīto atstājot pagājušā gada uzvarētājiem – Šauļiem.
Labākie rezultāti Pēterim un Robertam

Labākie rezultāti Pēterim un Robertam

2019. gada 4. oktobrī, 00:00
Dobelē 58. Imanta Rudeņa piemiņas turnīrā Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Roberts Serpāns (2005. g. dzim. un jaunākiem) 64 lauciņu dambretē izcīnījis 3. vietu, bet pieaugušajiem 100 lauciņu dambretē Pēteris Gailāns uzvarējis.
Nākamajam solim gatavi

Nākamajam solim gatavi

2019. gada 2. oktobrī, 06:00
Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu komanda pirms sezonas izcīnījusi 3. vietu pārbaudes turnīrā volejbolā "Ventspils kauss".
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā