Aizvērt
 Iet laikam līdzi

Iet laikam līdzi

Kurzemnieka publikāciju sērijā Visi zem viena kupola – devītais stāsts. Šoreiz par vecļaudīm. Kādas viņu ir vēlmes, vajadzības un iespējas ne tikai apmeklēt pasākumus, bet arī līdzdarboties? Kas un kam būtu jādara, lai vecākās paaudzes labsajūtu veicinātu?
2021. gada 15. oktobrī, 08:20
Nākamajā numurā otrdien, 26. oktobrī
  • No laukiem netiek uz pilsētu.
  • Konkursi brīvam brīdim.
  • Pielikums "Novadi zaļo".
  • Kas jauns Kurmālē.
  • Atbild Krišjānis Kariņš.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 83
Drukātās avīzes e-versija Nr. 83 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Dezinformatīvā pandēmija

Dezinformatīvā pandēmija

2021. gada 26. jūlijā, 10:54
Kurzemnieka publikāciju sērijā Visi zem viena kupola – ceturtais stāsts, šoreiz par viltus ziņu izplatību un dezinformāciju kovida laikā.
Pandēmija iemācīja daudz

Pandēmija iemācīja daudz

2021. gada 11. jūlijā, 18:04
AIGARS ZVINGULIS ir tēvs, vīrs, vectēvs. Uzņēmējs, riteņbraucējs, cilvēks, kurš pirmais sāka trenēt pazīstamo riteņbraucēju Romanu Vainšteinu. Kuldīgas iedzīvotājs, kura ģimene ar jauno koronavīrusu mūsu pusē saskārās viena no pirmajām: saslima gan Aigars, gan sieva Anita, gan Aigara vecāki Emīlija un Ivars. Diemžēl abi vecāki, kuri kopā bija nodzīvojuši 61 gadu, no Covid-19 mira. Ko šis laiks ir mācījis? Kā mainījis dzīvi? Kādas pārdomas rodas, atskatoties uz notikušo? Saruna ar Aigaru – vienkārša, cilvēcīga, atklāta.
Diskusija. Vēlēšanas notikušas. Paplašinātā Kuldīgas novada vadība zināma

Diskusija. Vēlēšanas notikušas. Paplašinātā Kuldīgas novada vadība zināma

2021. gada 30. jūnijā, 13:55
Kas mainīsies, un vai jaunajiem deputātiem izdosies vienoties par novadam vislabākajiem attīstības lēmumiem? Par to diskutējām ar triju pašreizējo novadu vadītājām: Ingu Bērziņu (Kuldīgas novadam), Loretu Robežnieci (Latvijas attīstībai) un Daigu Kalniņu (Zaļo un Zemnieku savienība).
"Kurzemnieks" sāk publikāciju sēriju "Visi zem viena kupola".

"Kurzemnieks" sāk publikāciju sēriju "Visi zem viena kupola".

2021. gada 4. jūnijā, 12:20
Šoreiz tēma saistībā ar 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām. Kāda ir sabiedrības attieksme pret politiķiem, partijām? Kāpēc valda neuzticība un atsvešinātība no varas? Un kur rodama izeja, lai ievēlam tos, kam varam uzticēties?